چاپ خبــر
روز گذشته اتفاق افتاد:

دیدار منصوری و فرماندار با وزرای نیرو و صنعت

دیدار مشترک نماینده شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران شهرستان های کاشان و آران و بیدگل با وزرای نیرو روز دوشنبه انجام شد.

به گزارش خطب شکن، دیدار مشترک نماینده شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل با وزرای نیرو  و صنعت ،معدن و تجارت در روز دوشنبه انجام شد.

در دیدار نماینده شهرستان و فرماندار آران و بیدگل با حمید چیت چیان وزیر نیرو، درخواست های شهرستان آران و بیدگل مبنی بر استقرار مدیریت منابع آب شهرستان، رفع مشکل مصرف برق شهرک های صنعتی شهرستان، کاهش تعرفه برق این شهرستان در ماه های گرمسیری، رفع مشکل آبرسانی آران و بیدگل و شهرهای تابعه و تکمیل پروژه های آبرسانی در روستاهای این شهرستان مطرح و بررسی شد.

همچنین در دیگر دیدار این روز با محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت،معدن و تجارت ، موضوعات استقرار واحدهای تولیدی صنایع پتروشیمی در شهرستان آران و بیدگل، حمایت از تولید کنندگان شهرستان و اعطای تسهیلات بانکی و استحصال ترکیبات منیزیم از دریاچه نمک شهرستان از سوی نماینده شهرستان و فرماندار آران و بیدگل مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP