چاپ خبــر

ورزشکار نوش آبادی نایب قهرمان مسابقات زورخانه ای کشور

ورزشکار نوش آبادی در مسابقات هنرهای فردی و میانداری بزرگسالان کشور در ورزش زورخانه ای که در شیراز برگزار شد، مقام نایب قهرمانی را به دست آورد.

به گزارش خطب شکن به نقل از ایرنا، ورزشکار نوش آبادی در مسابقات هنرهای فردی و میانداری بزرگسالان کشور در ورزش زورخانه ای که در شیراز برگزار شد، مقام نایب قهرمانی را به دست آورد.

در این مسابقات «علی اصغر جاویدی» از استان فارس مدال طلا و «حسن کمال نوش آبادی» به عنوان نماینده استان اصفهان مدال نقره و «حسن خداوردی» از چهارمحال و بختیاری مقام سوم را به دست آوردند.

در این مسابقات، «حسن کمال» طی دو دور با حریف مقابل مسابقه داد و ۱۱۷ جفت میل زد و به عنوان نایب قهرمان معرفی شد.

این ورزشکار نوش آبادی از سال ۱۳۷۵ با کسب عنوان قهرمانی و مدال طلا در رشته «کباده» نوجوانان کشور تاکنون در مسابقات ورزش های زورخانه ای و پهلوانی حدود سی رتبه برتر را کسب کرده است.

از جمله مقام های کمال، دوبار قهرمانی، یک بار نایب قهرمانی کشور، شش رتبه اول استانی، سه رتبه نایب قهرمانی استان و شش مقام قهرمانی شهرستان را می توان ذکر کرد.

باستانی کاران کشور در این مسابقات برای کسب عنوان قهرمانی در بخش های میانداری، چرخ تیز، چرخ چمنی، ۲میل بازی، ۳میل بازی سنگین، کباده، سنگ و میل گیری در دو وزن (۹۰- و ۹۰+) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان تیم استان اصفهان توانست با غلبه بر حریفان در مجموع امتیازات از دیگر رقبای خود بالاتر قرار گیرد، پس از اصفهان تیم های فارس و کرمان در مکان های دوم و سوم ایستادند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP