چاپ خبــر

مقام آوری بانوان تکواندو کار شهرستان در مسابقات استانی

خانمها حمید پناه ،جهانبخش ،عبدالغدیری ، سقایی موفق به کسب مقام در مسابقات تکواندو قهرمانی استان اصفهان انتخابی مسابقات کشوری شدند.

به گزارش خطب شکن، رقابتهای تکواندو انتخابی بانوان استان رده سنی جوانان-بزرگسالان گرامیداشت هفته دفاع مقدس روز پنجشنبه ۳ مهرماه در سالن شهید قورچانی برگزار شد.

این رقابتها باحضور ۶۵ تکواندوکار در ۸ وزن و از شهرستانهای اصفهان،خمینی شهر،لنجان،درچه،آران و بیدگل، گلپایگان،شهرضا و فلاورجان برگزار گردید.

درپایان این پیکارها نفرات اول هر وزن به ترتیب مشخص شدند:

زینب رضوانی از ایران جوان،سمانه غلامی از علی بن ابیطالب،رویا سلیمی نیا از شهرضا،مهتاب کیانی از ایران جوان،هاجر محسنی از اصفهان،سمیه حمیدپناه از آران و بیدگل،فاطمه آقامحمدی و فاطمه امینی از خمینی شهر.

درپایان کمیته فنی مسابقات خانم اعظم خرم آبادی از آران و بیدگل را به عنوان بهترین مربی انتخاب کرد و کمیته داوران استان خانم فاطمه مهرابی را به عنوان بهترین داور معرفی کرد.

26182_753

تیم تکواند بانوان شهرستان اعزامی به این دوره از مسابقات متشکل از خانمها :اکبری ، صباغی ، فخرالدینی ،خرم آبادی ، جهانبخش ،عبدالغدیری ، حمید پناه ، سقایی بودند که در این دوره از مسابقات حاضر و موفق به کسب مقامهای ذیل شدند.
سرکار خانه سمیه حمید پناه در رده سنی بزرگسالان در وزن ۶۷- کیلوگرم کسب مقام اول
سرکار خانه فاطمه جهانبخش در رده سنی جوانان در وزن ۵۷- کیلوگرم کسب مقام دوم
سرکار خانه آرزو سقایی در رده سنی بزرگسالان در وزن ۷۳+ کیلوگرم کسب مقام سوم
سرکار خانه فاطمه عبدالغدیری در رده سنی جوانان در وزن ۶۲- کیلوگرم کسب مقام سوم

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP