خطب شکن

محمد مهدی فکریان

با ارائه مستند «فراموش‌شده»؛

کارگردان جوان آران و بیدگلی به عنوان برگزیده جشنواره هنری بسیج معرفی شد

مستند «فراموش‌شده» شب گذشته به عنوان اثر برگزیده نخستین جشنواره آثار هنری بسیج معرفی شد.

کدخبر: 50594
۲۳/۱۱/۱۳۹۶ @ ۱۱:۳۷

به گزارش خطب شکن [1]، محمدمهدی فکریان با بیان این که مستند «فراموش‌شده» شب گذشته به عنوان اثر برگزیده نخستین جشنواره آثار هنری بسیج معرفی شد، اظهار کرد: این اثر موفق شد رتبه دوم فیلم مستند را به خود اختصاص دهد.

این کارگردان آران و بیدگلی درباره این مستند توضیح داد: «فراموش‌شده» به زندگی جانباز محمد خرم آبادی می پردازد که هم اکنون به شغل کشاورزی اشتغال دارد و درآمد خود را از این راه تامین می کند.

وی با بیان این که سید مصطفی میرحسینی و مرتضی ستاری، دو تن از هنرمندان جوان شهرستان به ترتیب تدوین و مدیریت تولید این اثر را عهده دار بوده اند، عنوان کرد: این فیلم به تازگی به بخش مسابقه پنجاه و نهمین جشنواره منطقه ای سینما جوان  کاشان راه پیدا کرده است.

کارگردان مستند «فراموش‌شده» با تاکید بر این که حمایت از هنرمندان جوان انقلابی می تواند آثار فاخری در حوزه فیلم و مستند به جامعه عرضه کند، تصریح کرد: سوژه ها و موضوعات بسیاری در حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ناگفته باقی مانده است که باید با تلاش هنرمندان مومن انقلابی کشف و به جامعه عرضه شود.

فکریان اضافه کرد: بسیاری از رزمندگان دفاع مقدس در کنار ما زندگی می کنند در حالی که گنجینه عظیمی از خاطرات و معارف جنگ را در خاطر دارند و کسی از آن بهره مند نمی شوند.

انتهای پیام/ مجتبی خانی


[1] خطب شکن: http://khatabshekan.ir/