خطب شکن

124774_914

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل:

اعلام مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن آران و بیدگل/ مردم بار دیگر حضور حماسی خود را به نمایش می‌گذارند

دلاوریان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل گفت: بدون تردید مردم انقلابی آران و بیدگل روز ۲۲ بهمن نیز بار دیگر حضور حماسی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

کدخبر: 50428
۲۱/۱۱/۱۳۹۶ @ ۱۳:۴۶

به گزارش خطب شکن [1]، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل با بیان جایگاه مهم انقلاب اسلامی در معادلات جهانی اظهار کرد: تمام تلاش دشمن در راستای ضربه زدن به نظام اسلامی معطوف شده است.

عمران دلاوریان به نقش مردم انقلابی آران و بیدگل در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: بدون تردید مردم انقلابی آران و بیدگل همان طور که در سال‌های پیروزی انقلاب اسلامی جزو نخستین مناطق در تظاهرات علیه رژیم ستم شاهی بوده و شش شهید در دوران انقلاب تقدیم کردند، روز ۲۲ بهمن نیز بار دیگر حضور حماسی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

وی ۲۲ بهمن را تجدید بیعت دوباره مردم با انقلاب اسلامی و رهبر فرزانه آن دانست و عنوان کرد: با فرمایش رهبر انقلاب مردم در ۲۲ بهمن پاسخ تهدیدهای آمریکا و سران آن را هم خواهند داد.

دلاوریان با اشاره به برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: راهپیمایی سراسری روز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همزمان با سراسر کشور در شهرستان آران و بیدگل و در چهار شهر آران و بیدگل، نوش آباد، ابوزیدآباد و سفیدشهر برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که راهپیمایی در آران و بیدگل از دو مسیر انجام خواهد شد تصریح کرد: در مسیر نخست، راهپیمایان از میدان محمد هلال(ع) به میدان امام حسن(ع) و سپس به میدان امام حسین(ع) و از آن جا به میدان شهدا و مصلای نماز جمعه می‌رسند.

دلاوریان اضافه کرد: در مسیر دوم نیز مردم همیشه در صحنه آران و بیدگل از هفت امامزاده به میدان امامزاده هاشم و سپس میدان امام و در نهایت به مصلی نماز جمعه می‌آیند.

وی اظهار کرد: مسیر راهپیمایی شهر نوش آباد از مسجدصادقیه به خیابان امام(ره)، میدان شهدا و گلزار شهدا، شهر ابوزیدآباد از میدان شهدا به طرف مسجد صاحب الزمان(عج)، مسجد امام خمینی(ره) و آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) و سفیدشهر از امامزاده بی بی سکینه به خیابان منتظر المهدی(عج)، مسجد قائمیه و گلزار شهدا خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل از سخنرانی فرمانده گروه نهم پادگان آیت الله کاشانی در اجتماع راهپیمایان خبر داد و خاطر نشان کرد: پس از اجتماع مردم شرکت کننده در راهپیمایی در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل سردار قریشی به سخنرانی خواهد پرداخت و قطعنامه پایانی برای حاضران قرائت خواهد شد و بار دیگر با خلق این حماسه مشت محکمی بر دهان دشمنان و استکبار زده می‌شود.


[1] خطب شکن: http://khatabshekan.ir/