خطب شکن

مهدی قنایی مقدم

شهردار سفیدشهر:

یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بدهی دوره قبل شهرداری سفیدشهر/ نقشه‌برداری کل سطح شهر در حال اجراست

قنایی مقدم، شهردار سفیدشهر گفت: بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بدهی از دوره قبل شهرداری این شهر بر جای مانده بود.

کدخبر: 50406
۲۰/۱۱/۱۳۹۶ @ ۲۲:۰۱

به گزارش خطب شکن [1]، مهدی قنایی مقدم بعد از ظهر جمعه در نشستی خبری که به بهانه دهه فجر در محل شهرداری سفیدشهر برگزار شد، با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: شهردار سفیدشهر در دوره های قبلی در زمینه های مختلف مدیریت شهری و شهرسازی با مشکلات متعددی مواجه بود.

شهردار سفیدشهر با بیان این که بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بدهی از دوره قبل شهرداری این شهر بر جای مانده است، اضافه کرد: در ابتدا هدف اصلی شهرداری در دوره جدید، اقدامات عمرانی در نظر گرفته شده بود، ولی در ادامه اولویت های دیگری در زمینه های بهداشتی به عنوان هدف اصلی انتخاب شد.

وی اضافه کرد: جمع آوری زباله و نخاله، خصوصا در خانه های مخروبه و زمین های بلااستفاده به عنوان نخستین طرح اجرایی شهرداری سفیدشهر اجرا و در نهایت نزدیک ۵۰۰ تن زباله و نخاله جمع آوری شد.

شهردار سفیدشهر استقرار ۱۲۰ سطل زباله در سطح شهر را یادآور شد و عنوان کرد: جمع آوری مکانیزه زباله های شهری اقدام دیگری بود که در راستای اجرای این طرح صورت گرفت.

قنایی مقدم فرهنگ مردم سفیدشهر در امور شهری را بسیار بالا توصیف کرد و ادامه داد: طرح جامع شهری که مهم ترین بستر فعالیت شهرداری است، مشکلاتی داشت که عملا دست شهردار را بسته نگه می داشت، از این رو اصلاح آن به عنوان یکی از اقدامات مهم شهرداری در این دوره پنج ماهه در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: نقشه برداری کل سطح شهر یکی دیگر از طرح های هزینه بر بود که در دوره های قبل مورد غفلت واقع شده بود، از این رو در حال حاضر این نقشه برداری در حال انجام است.

انتهای پیام/ محمدرضا انیسی


[1] خطب شکن: http://khatabshekan.ir/