چاپ خبــر

مقام آوری بانوان اسکواش آران و بیدگل در لیگ استان

اولین دوره لیگ اسکواش بانوان باشگاه های استان اصفهان با کسب مقام سوم تیم اسکواش بانوان آران و بیدگل به پایان رسید.

به گزارش خطب شکن، اولین دوره لیگ اسکواش بانوان باشگاه های استان اصفهان با کسب مقام سوم تیم اسکواش بانوان آران و بیدگل به پایان رسید.

در این مسابقات که با حضور شش تیم شاخص‌پژوه، جم تو، گلسا، سحاب آران و بیدگل، شینا و مجموعه مادر آران و بیدگل از اواخر سال گذشته آغاز شده بود با قهرمانی تیم جم تو از اصفهان خاتمه یافت و تیم های پژوهشگاه شاخص پژوه از اصفهان و سحاب از آران وبیدگل مقام های دوم و سوم مسابقات را بدست آوردند.

در رقابت‌های هفته سوم و دور نهایی سحاب از آران وبیدگل ۳ بر صفر از سد گلسا از اصفهان گذشت، شاخص پژوه با همین نتیجه شینا را مغلوب کرد و جم تو برابر مجموعه مادر آران و بیدگل ۲ بر یک به برتری رسید. در هفته چهارم نیز ابتدا سحاب آران و بیدگل ۲ بر یک مقابل شاخص پژوه تن به شکست داد، جم تو ۳ بر صفر گلسا را از پیش رو برداشت و مجموعه مادر نیز با همین نتیجه مقابل شینا پیروز شد .

در آخرین رقابت‌های این فصل شاخص پژوه و جم تو با نتایج مشابه ۳ بر صفر مقابل مجموعه مادر و سحاب به برتری رسیدند و شینا ۲ بر یک گلسا را مغلوب کرد.

کسب این نتیجه در حالی بود که  تیم جم تو با ۲۸ امتیاز و یک شکست در دور برگشت مقابل شاخص پژوه به قهرمانی رسید.  شاخص پژوه با وجود صدر نشینی در دور برگشت به دلیل دو باخت در دور رفت مقابل سحاب و جم تو با ۲۶ امتیاز در رده دوم ایستاد و تیم سحاب آران و بیدگل نیز با ۱۹ امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

 

telegram

Go to TOP