خطب شکن

eftetah kavirat (21)

همزمان با هفتمین روز دهه فجر صورت گرفت:

بهره برداری از طرح های عمرانی در بخش کویرات/ تصاویر

همزمان با هفتمین روز دهه فجر، چند طرح در بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل به بهره برداری رسید.

کدخبر: 50262
۱۸/۱۱/۱۳۹۶ @ ۲۰:۰۹

به گزارش خطب شکن [1]، همزمان با هفتمین روز دهه فجر، چند طرح در بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل به بهره برداری رسید.

بهره برداری از این طرح ها با اعتباری نزدیک به سه میلیارد و ۹۲۲ میلیون ریال با حضور فرماندار، امام جمعه و سرپرست شهرداری ابوزیدآباد، بخشدار کویرات، اعضای شورای اسلامی ابوزیدآباد و روستاهای بخش کویرات و جمعی از مسئولان شهرستان آغاز شد.

بوستان قائم ابوزیدآباد با هزینه ای حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در فضایی به مساحت ۱۸۹۰ متر مربع، پارکینگ عمومی نماز با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع از جمله این طرح ها بود. علاوه بر این خانه های ورزشی روستاهای قاسم آباد، یزدلان، علی آباد و کاغذی نیز با هزینه ای نزدیک ۲۰۰ میلیون ریال آغاز به کار کرد.

امروز همچنین از ۳۵ تمثال شهدا که با هزینه ۳۵۰ میلیون ریالی توسط شهرداری ابوزیدآباد نصب شده بود، رونمایی شد. ساختمان دهیاری روستای قاسم آباد بخش کویرات با مساحت ۱۲۰ مترمربع از دیگر طرح های افتتاح شده امروز بود که با هزینه ای حدود ۷۲۲ میلیون ریال توسط این دهیاری ساخته شده است.
طرح به سازی پست هوایی برق شهر ابوزیدآباد با اعتباری حدود ۶۵۰ میلیون ریال از سوی اداره برق شهرستان با هدف بهینه سازی شبکه فشار ضعیف، تقویت برق و رفع ضعف ولتاژ حدود ۱۰۰ خانوار این شهر کلید خورد.

انتهای پیام/


[1] خطب شکن: http://khatabshekan.ir/