چاپ خبــر
نصرت الله قربانی
رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل:

راهیابی افسر و مدافعان حرم به لیگ دسته یک/ ثبت نام تیم‌ها برای حضور در مسابقات فوتسال دهه فجر آغاز شده است

قربانی، رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل گفت: رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال آران و بیدگل با راه یابی دو تیم افسر و مدافعان حرم به لیگ دسته اول به پایان رسید.

به گزارش خطب شکن، نصرت الله قربانی با بیان این که رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال آران و بیدگل با راه یابی دو تیم افسر و مدافعان حرم به لیگ دسته اول به پایان رسید، اظهار کرد: این رقابت ها از روز سه شنبه ۲۱ آذرماه آغاز شده بود و در آن ۹ تیم در دو گروه چهار و پنج تیمی به رقابت پرداختند.

رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل اضافه کرد: در گروه اول بازی ها کارگران چهارسوق، آزادی، متحد جوانان بیدگل، هما بیدگل و ستارگان افسر بیدگل حضور داشتند، در گروه دوم نیز جوانان ولیعصر، پاس آران، قدس و مدافعان حرم با هم رقابت کردند.

وی به برگزاری مسابقات فوتسال دهه فجر اشاره کرد و گفت: رقابت های فوتسال گرامیداشت دهه فجر از سال ها پیش در شهرستان برگزار شده و استقبال بسیار خوبی را به خود جلب کرده است.

قربانی حضور بازیکنان مطرح کشوری و بازیکنان شاغل در لیگ های کشوری فوتسال در ترکیب تیم‌های مختلف و حضور پرشور تماشاگران را از مهم ترین ویژگی های این مسابقات اعلام کرد و ادامه داد: رقابت های فوتسال شهرستان در دهه ۸۰ با حضور نزدیک ۳۰ تیم برگزار می شد، ولی در چند سال اخیر استقبال کمتری از آن صورت گرفته است.

وی با بیان این که ثبت نام تیم ها در مسابقات فوتسال جام دهه فجر آغاز شده است، ابراز امیدواری کرد: تا کنون برخی تیم ها برای شرکت در این دوره مسابقات اعلام آمادگی کرده اند و با استقبال دیگر تیم های شهرستان، این مسابقات با جذابیت بیشتری دنبال خواهد شد.

انتهای پیام/ سید مصطفی میرحسینی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP