خطب شکن

23

با تجلیل از 15 مدیر دبیرستان از سال 1356 تاکنون صورت گرفت؛

گرامیداشت چهلمین سال تاسیس ایثارگرترین مدرسه استان/ تصاویر

معدندار، مدیر اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: در مجموع آمار کل شهدای دانش آموز از مدارس مختلف شهرستان به ۲۰۰ نفر می‌رسد که ۷۲ نفر آن‌ها از دبیرستان شهید عبداللهی هستند.

کدخبر: 49434
۱۶/۱۰/۱۳۹۶ @ ۱۶:۱۷

به گزارش خطب شکن [1]، مراسم چهلمین سالگرد تاسیس نخستین دبیرستان شهرستان آران و بیدگل، همراه با تجلیل از مدیران آموزشگاه شهیدان عبداللهی، صبح جمعه در این آموزشگاه برگزار شد.

محمد معدندار با اشاره به این که دبیرستان شهیدان عبداللهی در زمان دفاع مقدس نقش مهمی در اعزام نیروهای بسیجی به جبهه داشته است، اظهار کرد: دبیرستان شهیدان عبداللهی در شهرستان آران و بیدگل یکی از مدارس نمونه در ایثارگری و جزء شش مدرسه‌ای است که در سطح استان بالاترین آمار شهدا را به خود اختصاص داده است.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل بیان کرد: با وجود آن که آمار کامل و منسجمی از تعداد شهدای دبیرستان شهیدان عبداللهی در اختیار نبود، از طریق ارتباط با استان و با استفاده از دانش‌نامه شهدا، آمار کل شهدای دانش‌آموز شهرستان را استخراج کردیم.

معدندار ادامه داد: در مجموع  آمار کل شهدای دانش آموز از مدارس مختلف شهرستان به ۲۰۰ نفر می‌رسد که ۷۲ نفر آن‌ها از دبیرستان شهید عبداللهی هستند.

وی از مهیا کردن دانش‌نامه شهدای دانش آموز خبر داد و اضافه کرد: این کار بسیار بی‌نظیر است و پس از تکمیل، در اختیار عموم مردم و دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

در این مراسم ۱۵ تن از مدیران دبیرستان شهیدان عبداللهی از سال ۱۳۵۶ تاکنون حضور داشتند.

انتهای پیام/


[1] خطب شکن: http://khatabshekan.ir/