خطب شکن

photo_2018-01-12_15-41-02

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار شد؛

رونمایی از کتاب قهرمانان ورزش آران و بیدگل/ تصاویر

کتاب «قهرمانان ورزش آران و بیدگل» دربرگیرنده اطلاعاتی از احکام قهرمانی، عکس ها، مطالب چاپ شده در جراید و نشریات از قهرمانان و ورزشکاران شهرستان است که در چهار سال با تلاش احمد زارع مقدم و ابوالقاسم معینی گردآوری شده است.

کدخبر: 49432
۲۰/۱۰/۱۳۹۶ @ ۱۰:۵۸

به گزارش خطب شکن [1]، آیین رونمایی از کتاب قهرمانان ورزش آران و بیدگل با حضور امیررضا خادم معاونت حقوقی و پارلمانی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، سلطان حسینی مدیرکل ورزش استان اصفهان، مسئولان، قهرمانان ورزشی و پیشکسوتان ورزش آران و بیدگل در باشگاه باستانی تختی مسلم آباد برگزار شد.

معاون حقوقی، امور ورزش و هماهنگی استان های وزارت ورزش و جوانان در این مراسم اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان در تلاش است از خیران ورزشی یار به عنوان پتانسیل و بستر عظیم جامعه برای برطرف شدن خلاها و تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی بهره ببرد.

امیررضا خادم همت والای خیران در عرصه ورزش را ستودنی توصیف کرد و گفت: کمک های خیران ورزش یار شهرستان آران و بیدگل در کشور نمونه است و خیران با حضور در این عرصه کمک های شایانی به ورزش کشور کرده اند.

وی تجلیل از خیران ورزش یار را اتفاق بسیار مبارک عنوان کرد که می تواند مشوق خیران برای ورود به حوزه ورزش و جوانان کشور شود.

تجلیل از مدال آوران جهانی، حامیان و خیران ورزش شهرستان و رونمایی از کتاب قهرمانان ورزش آران و بیدگل از دیگر برنامه های این مراسم بود.

کتاب «قهرمانان ورزش آران و بیدگل» دربرگیرنده اطلاعاتی از احکام قهرمانی، عکس ها، مطالب چاپ شده در جراید و نشریات از قهرمانان و ورزشکاران شهرستان است که پس از تایید مراتب قهرمانی توسط هیئات ورزشی مربوطه در چهار سال با تلاش احمد زارع مقدم و ابوالقاسم معینی گردآوری شده است.

پیش از این کتاب «فوتبال آران و بیدگل» با نگاهی به تاریخ فوتبال شهرستان در ۲۰۰۰ نسخه و با کاغذ کلاسه و جلد گالیگور در سال ۹۲ از این دو مولف به چاپ رسیده بود.

انتهای پیام/


[1] خطب شکن: http://khatabshekan.ir/