چاپ خبــر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان:

آغاز طرح ساخت پایگاه سلامت شهید اخباری نوش آباد/ عملیات عمرانی در ۱۵ ماه به بهره برداری می‌رسد

کوچکی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: پایگاه شهید اخباری در زمینی به وسعت یک هزار و ۷۶۵ متر در فضای ۲۳۳ متر مربع ساخته و تا ۱۵ ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش خطب شکن، ابراهیم کوچکی با اشاره به کلنگ زنی عملیات ساخت پایگاه سلامت شهید اخباری نوش آباد تصریح کرد: این پایگاه سلامت یکی از ۴۰ پایگاه در حوزه ماموریت دانشگاه علوم پزشکی کاشان است که عملیات عمرانی آن آغاز شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از پایان عملیات عمرانی و بهره برداری از این پایگاه سلامت تا ۱۵ ماه آینده خبر داد و اضافه کرد: پایگاه شهید اخباری در زمینی به وسعت یک هزار و ۷۶۵ متر در فضای ۲۳۳ متر مربع ساخته می شود.

وی در مورد بودجه تخصیصی و اعتباری طرح اظهار کرد: بخشی از اعتبارات درمانگاه از بودجه دولتی و بخش دیگر از محل کمک خیران سلامت تأمین خواهد شد.پ

کوچکی با تقدیر از تلاش و حمایت خیران در حوزه بهداشت و سلامت نوش آباد تاکید کرد: نوش آباد به عنوان یک منطقه گردشگری که همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده برای ارائه خدمات، نیازمند امکانات و تجهیزات بیشتر از یک پایگاه سلامت است.

شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل از سال ۷۹ فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون جزء واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی کاشان و با سرپرستی این دانشگاه اداره می شود.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP