چاپ خبــر
رئیس کمیته امداد آران و بیدگل عنوان کرد:

جمع‌آوری ماهانه ۴۴ میلیون تومان صدقه در آران و بیدگل/ یک چهارم این مبلغ از بخش کویرات جمع‌آوری می‌شود

اسماعیلی، رئیس کمیته امداد آران و بیدگل گفت: یک چهارم کل مبلغ صدقات شهرستان از ابوزیدآباد و روستاهای بخش کویرات جمع‌آوری می‌شود.

به گزارش خطب شکن، حسن اسماعیلی با بیان این که درآمد ماهانه صندوق های صدقات شهرستان را نزدیک ۴۴ میلیون تومان است، اظهار کرد: یک چهارم این مبلغ از ابوزیدآباد و روستاهای بخش کویرات جمع‌آوری می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل برنامه ریزی صحیح را وابسته به درک شرایط مددجویان دانست و تصریح کرد: مسئولان باید زندگی مددجو را از نزدیک ببینند تا با درک شرایط آنان، در مورد مسائل مختلف تصمیم گیری کنند.

وی اظهار کرد: اگر با استفاده از ظرفیت های مختلف اقتصادی و کمک خیران بستری فراهم شود تا مددجویان با کار و تلاش خود لقمه حلال کسب کنند و روزی خود را به دست آورند، نیازی به مستمری حداقلی کمیته وجود نخواهد داشت.

اسماعیلی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت خیّران شهرستان عنوان کرد: به خاطر ظرفیت بسیار بالای آران و بیدگل، بسیاری از فعالان کشور برای جذب کمک‌های خیرخواهانه به سراغ خیّران این شهرستان می‌آیند.

وی استفاده از ظرفیت های اقتصادی مددجویان کمیته امداد را ضروری توصیف کرد و گفت: باید خود کمیته برای استفاده از ظرفیت مددجویان به سراغ آنان برود، نه این که منتظر بماند تا مددجویان به آن مراجعه کنند.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP