چاپ خبــر
در تازه ترین شماره ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل بررسی شد:

بدهی ۲۱ میلیارد تومانی شهرداری در ایستگاه پنجاهم نسل فردا+ دانلود

پنجاهمین شماره ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل به بررسی اظهارات شهردار در اولین نشست خبری وی با اصحاب رسانه و خبرنگاران آران و بیدگل پرداخته است.

 

خطب شکن: پنجاهمین شماره ویژه‌‌نامه نسل فردا در آران و بیدگل با تیتر برجسته «شهرداری آران و بیدگل ۲۱ میلیارد تومان بدهی دارد»، از قول شهردار جدید آران و بیدگل منتشر شده و حاوی گفته های شهردار در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران آران و بیدگل است.

سرمقاله این شماره از ویژه نامه نسل فردای آران و بیدگل، با تیتر «موسیقی را در پستوی خانه نهان نکنیم…»، وضعیت کنونی آموزش و هنرجویان موسیقی در آران و بیدگل را بررسی کرده و کم همتی ها برای عرضه هنر موسیقی در آران و بیدگل را به نقد کشیده است.

در این ویژه نامه همچنین، گفت و گویی با محمد علی کاشفی، رئیس جوان اداره ثبت احوال آران و بیدگل انجام شده است که حاوی تاریخچه ای جالب از اولین اسناد سجلی صادر شده در آران و بیدگل و شرح کاملی از فعالیت های این اداره در شهرستان است.

گفت و گو با مدیر فروشگاه تصفیه آب کوثر در خصوص طرح نوآورانه این فروشگاه برای اعطای وام قرض الحسنه به شهروندان آران و بیدگل با همکاری صندوق قرض الحسنه امام حسین(ع) و همچنین یادداشت مهندس محسن بوجار، مدیر کلینیک کامپیوتر در خصوص راه اندازی کسب و کار از دیگر مطالب خواندنی این ویژه نامه است.

ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا از شهریورماه ۱۳۹۳ در شهرستان آران و بیدگل منتشر می‌شود.

دانلود: شماره پنجاهم ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل- دی ماه ۹۶

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP