چاپ خبــر
با برگزاری مراسم اختتامیه:

سومین جشنواره نماهنگ‌های انقلابی «ققنوس» برگزیدگان خود را شناخت+ تصاویر

آیین اختتامیه این رویداد فرهنگی شامگاه امروز(پنج شنبه) در آران و بیدگل برگزار شد و نفرات برتر به انتخاب هیات داوران جشنواره معرفی شدند.

به گزارش خطب شکن، هم‌زمان با دهه بصیرت و یوم الله نهم دی سومین دوره جشنواره نماهنگ‌های انقلابی ققنوس در سالن اجتماعات مسجد امام زمان(عج) آران و بیدگل به کار خود پایان داد.

دبیر جشنواره ققنوس در حاشیه این مراسم با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری در جبهه‌ی انقلاب اسلامی عنوان کرد: هدف این جشنواره حمایت از نیروهای جوان انقلابی و گردآوری آثار هنرمندانی است که دغدغه انقلاب اسلامی آنان را به خلق آثار هنری ترغیب می‌کند.

حجت الاسلام مهدی رحمتی با تاکید بر لزوم ورود نیروهای متخصص و متعهد انقلابی به عرصه‌ی فضای مجازی و رسانه‌ای تصریح کرد: جشنواره نماهنگ‌های انقلابی ققنوس تلاش می‌کند با پرداختن به موضوعات و نیازهای روز انقلاب راه ورود نیروهای بااستعداد و انقلابی را برای شناسایی و به کارگیری توانایی‌های خود هموار کند.

وی به استقبال قابل توجه از این دوره جشنواره اشاره کرد و گفت:  از میان آثار دریافتی در قالب موضوعات فراخوان شده به دبیرخانه جشنواره از شهرهای مختلف کشور ۳۰ اثر به بخش نهایی راه یافتند که پس از داوری آثار سه اثر برگزیده معرفی شدند.

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) بیان کرد: نماهنگ «موسم رهایی» با موضوع مدافعان حرم از استان یزد، نماهنگ «علیرضا ببر» و «پایداری» از آثار جوانان آران و بیدگلی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم این دوره جشنواره را به خود اختصاص دادند.

اکران نماهنگ‌های برگزیده و تجلیل از نفرات برتر از برنامه‎های آیین اختتامیه سومین جشنواره نماهنگ‌های انقلابی ققنوس بود.

انتهای پیام/

telegram

 1. محمد گفته:

  سلام
  دوسه ساله براخودشون جشنواره برگزار میکنن
  بدون این که کسی بفهمه
  خودشون شرکت میکنن و خودشون برنده میشن!!
  و تازه بعد از اختتامیه متوجه میشیم که جشنواره ای هم بوده!!!
  حتی توی شهر خودمون هم تبلیغات نداشتن!

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP