چاپ خبــر
سرمربی تیم سپاهان آران و بیدگل:

۱۷ بازی بدون شکست در سال ۹۶/ سعی داریم روند شکست‌ناپذیری خود را ادامه دهیم

جندقیان، سرمربی تیم فوتبال سپاهان آران و بیدگل گفت: در مجموع این فصل در ۱۷ بازی هنوز شکستی متحمل نشده‌ایم و می‌توانیم روند شکست‌ناپذیری خود را ادامه دهیم.

به گزارش خطب شکن، اصغر جندقیان با اشاره به جایگاه نخست تیم سپاهان آران و بیدگل در لیگ برتر استان اصفهان اظهار کرد: بازیکنان نمایش خوبی از خود نشان داده اند و در حال حاضر با پنج برد و دو تساوی در رده نخست جدول قرار گرفته ایم.

سرمربی تیم سپاهان آران و بیدگل اضافه کرد: این هفته تیم سپاهان در قالب بازی های هفته هشتم، روز جمعه ساعت ۱۴ میزبان طوفان فریدن خواهد بود که در حال حاضر در رده های پایینی جدول قرار گرفته است.

وی با بیان این که تیم اول رقابت ها به لیگ دسته سوم کشور راه خواهد یافت در مورد نحوه برگزاری لیگ برتر استان اصفهان تصریح کرد: بازی ها با حضور ۱۰ تیم به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و احتمالا تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

جندقیان با بیان این که چهار تیم در کورس قهرمانی این رقابت ها حضور دارند عنوان کرد: پیش بینی آینده دشوار است، با این حال امیدواریم با توجه به تیم خوبی که در اختیار داریم جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کنیم.

وی در مورد عملکرد تیم خود در این فصل بیان کرد: در مجموع این فصل در ۱۷ بازی هنوز شکستی متحمل نشده ایم و می توانیم روند شکست ناپذیری خود را ادامه دهیم.

انتهای پیام/ محمدرضا انیسی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP