چاپ خبــر
راهپیمایی
دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل:

مردم با آشوب‌گران قاطعانه برخورد خواهند کرد/ برگزاری راهپیمایی میثاق با ولایت در آران و بیدگل

دلاوریان، دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل گفت: مردم شهیدپرور آران وبیدگل با تبعیت از ولی امر خود با آشوبگران و کسانی که روحیه امید را در دل مردم تضعیف می کنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

به گزارش خطب شکن، عمران دلاوریان با بیان این که دشمنان در حوادث اخیر قصد دارند با سوارشدن بر موج مطالبات به حق مردم «فتنه جدیدی» راه اندازی کنند اظهار کرد: دو قطبی کردن جامعه دشمن را به مقصود خود نخواهد رساند.

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل تحرکات ضدانقلاب و آشوب تعدادی از معاندان در شهرها را محکوم کرد و ادامه داد: مردم باید با خویشتن‌داری و سعه صدر، از توجه و تجمع در مراکز مختلف پرهیز کنند.

وی اضافه کرد: این حق مردم است که از مسوولان مطالبه کنند، مسوولان نیز بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید پاسخگو باشند.

دلاوریان عنوان کرد: مردم شهیدپرور آران وبیدگل با تبعیت از ولی امر خود با آشوبگران و کسانی که روحیه امید را در دل مردم تضعیف می کنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

وی تصریح کرد: راهپیمایی میثاق با ولایت و نظام (شکوه وحدت) ساعت ۱۰ صبح فردا چهارشنبه، با حضور اقشار مختلف مردم آران و بیدگل برگزار خواهد شد.

به گفته دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این راهپیمایی از دو میدان امام حسن(ع) و امامزاده هاشم(ع) آغاز خواهد شد و تا میدان شهدا ادامه خواهد داشت. همچنین قرار است در پایان راهپیمایی ضمن قرائت بیانیه ای، نماز وحدت نیز اقامه شود.

انتهای پیام/ محمدرضا انیسی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP