چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

قول ساداتی‌نژاد برای حل مشکل کارگران فولاد/ وعده‌ مسئولان برای اصلاح برخی جاده‌ها انتظارات را بالا برده است

معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: وعده‌های برخی مسئولان برای ساماندهی برخی جاده‌ها، انتظارات مردم را بالا برده است.

به گزارش خطب شکن، ابوالفضل معینی نژاد درباره سرانجام بحث اخراج کارگران شرکت فولاد کویر اظهار کرد: این مسأله تا حدودی بر اثر بی توجهی های صورت گرفته به وجود آمد.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به پی‌گیری های نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: هر چند تعدادی از افراد اخراجی در شغل های دیگر مشغول کار هستند و مشکل اشتغال آنان رفع شده است، دکتر ساداتی نژاد قول داده اند این مشکل را در آینده نزدیک بر طرف کنند.

معینی نژاد درباره حوادث اخیر جاده ای در شهرستان اضافه کرد: مشکلات در همه جا وجود دارد، ولی مهم نحوه برخورد با این مسائل است.

وی با ابراز تاسف از تصادفات رخ داده در جاده های مختلف شهرستان بیان کرد: گاهی برخی افراد با اغراض و اهداف خاص، برخی هزینه ها را به مسئولان تحمیل می کند که حتی به بی اعتمادی به نظام منجر می شود.

فرماندار وعده های برخی مسئولان برای ساماندهی برخی جاده ها را عاملی برای افزایش انتظارات مردم برشمرد و اذعان کرد: منابع و اعتبارات شهرستان در حوزه راه اجازه نمی دهد تمام جاده ها به نحوی که مطلوب ماست ساماندهی شود، ضمن این که تلفات و خسارت های مربوط به حوادث آن بسیار سخت و ناگوار است.

وی برخورد احساسی برخی مسئولان را نامناسب خواند و تصریح کرد: حتی اگر اعتراضی هم صورت نگیرد، مسئولان رسیدگی به مشکلات جاده ها را وظیفه خود می دانند.

انتهای پیام/ مجتبی خانی

telegram

  1. محمد گفته:

    برای خرید هواپیما برای اشراف و حقوق های نجومی پول هست چطور برای این جاده ها که مردم را به عزا نشونده پول نیست.

  2. آرانی گفته:

    ما فکر می کردیم پول و اجرا بر عهده دولته.
    راستی این دولت رد این ۵ سال چه کاری برای مردم کرده اقای فرماندار؟!
    هیچ یا کمی کمتر زا هیچ

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP