چاپ خبــر
پلی کلینیک حضرت ابوالفضل
فرماندار آران و بیدگل:

پیشرفت ۹۸ درصدی درمانگاه تامین اجتماعی/ برای افتتاح منتظر سفر استاندار هستیم

معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: در حال حاضر برای افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی هم منتظر سفر استاندار هستیم و هم باید یک هماهنگی با سازمان تامین اجتماعی داشته باشیم.

به گزارش خطب شکن، ابوالفضل معینی نژاد با بیان این که کلینیک تامین اجتماعی یکی از طرح های کلان شهرستان است، اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی بر این باور است که طرح های عمرانی باید پس از تکمیل ۱۰۰ درصدی به بهره برداری برسد، از این رو حتی اگر اشکالی کوچک نیز در طرح وجود داشته باشد، افتتاح طرح تا رفع کامل آن به تعویق می افتد.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به وعده ای که قبلا برای افتتاح طرح در هفته وحدت داده شده بود، عنوان کرد: این پیشنهاد برای کشف و رفع اشکالات احتمالی طرح و بهره برداری رسمی از آن در دهه فجر مطرح شد.

معینی نژاد پیشرفت این طرح را نزدیک ۹۸ درصد دانست و اضافه کرد: قرار بود مقارن با هفته وحدت، استاندار نیز به شهرستان سفر کند، از این رو تصمیم بر این شد که مراسم بهره برداری با حضور استاندار اجرا شود، منتها به خاطر تعویق سفر استاندار مجددا تصمیم گرفتیم این بهره برداری را اندکی به تاخیر اندازیم تا علاوه بر رفع اشکالات احتمالی طرح، مراسم افتتاح آن با حضور استاندار برگزار شود.

وی با خودداری از اعلام تاریخی دقیق برای بهره برداری از درمانگاه تامین اجتماعی بیان کرد: در حال حاضر هم منتظر سفر استاندار هستیم و هم باید یک هماهنگی با سازمان تامین اجتماعی داشته باشیم.

انتهای پیام/ ابوالفضل سربندی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP