چاپ خبــر
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل:

پایان مسابقات استانی سیستم کاراکو به میزبانی آران و بیدگل/ برای میزبانی مسابقات کشوری آماده‌ایم

عابدی، رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: دومین دوره مسابقات رزمی قهرمانی سیستم کاراکو در آران و بیدگل با معرفی تیم ها و نفرات برتر برگزار شد.

به گزارش خطب شکن، علیرضا عابدی با بیان این که دومین دوره مسابقات رزمی قهرمانی سیستم کاراکو روز جمعه در آران و بیدگل با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید، اظهار کرد: این مسابقات به مناسبت نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت به در سالن ورزشی شهدای ورزشکار برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل اضافه کرد: این مسابقات با حضور ۱۴۰  مبارز درقالب ۱۵  تیم برگزار شد.

وی ادامه داد: تیم‌هایی از شهرها و استان‌های آران و بیدگل، کاشان، مشکات، اصفهان، قم، کرمانشاه، لرستان، تهران، زنجان، خوزستان، یزد، ری، کرج، مبارکه و اراک در این مسابقات به رقابت پرداختند و در نهایت در رده بندی تیمی، کاشان با سرمربیگری استاد بهزاد عرب نیاسربا کسب هفت مدال طلا به مقام قهرمانی دست یافت.

عابدی تصریح کرد: تیم مبارکه با سرمربیگری استاد حسین رحمانی نماینده کاراکو مبارکه با کسب شش مدال طلا و تیم آران و بیدگل با سرمربیگری استاد مهدی قربانعلی زاده نماینده کاراکو آران و بیدگل با کسب چهار مدال طلا به ترتیب در سکوی دوم و سوم ایستادند، همچنین تیم لرستان با سرمربیگری استاد بیابانی با کسب سه مدال طلا مقام چهارم این مسابقات را کسب کرد.

وی با بیان این که استاد قربانعلی زاده از تیم آران و بیدگل عنوان برترین سرمربی و استاد دره زرشکی از استان یزد عنوان برترین داور این مسابقات را به خود اختصاص دادند بیان کرد: تیم زنجان با سرمربیگری استاد حسین محمدی به عنوان تیم اخلاق انتخاب شد.

عابدی در مورد سطح این مسابقات گفت: مسابقات با حضور چند مبارز عضو تیم ملی کیک بوکسینگ و مو تای برگزار شد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل با اعلام آمادگی برای میزبانی رقابت های کشوری، ابراز امیدواری کرد: با توجه به میزبانی مناسب آران و بیدگل از این مسابقات، امیدواریم مسابقات قهرمانی کشور در سال ۱۳۹۷ به میزبانی شهرستان آران و بیدگل برگزار شود.

انتهای پیام/ سید مصطفی میرحسینی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP