چاپ خبــر
حجت الاسلام عبدالصاحب حسيني:

دشمن به خاطر ناامیدی از مردم به سراغ خواص بی‌بصیرت رفت/ ۹ دی نماد بصیرت ملت ایران است

حجت الاسلام حسینی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: حماسه ۹ دی حماسه‌ای ماندگار و نماد بصیرت ملت قهرمان ایران اسلامی است.

به گزارش خطب شکن، مراسم گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی با حضور آیت الله مفرح‌زاده، امام جمعه ابوزیدآباد، روحانیان، بسیجیان و اقشار مختلف مردم، در مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام عبدالصاحب حسینی نهم دی را تجلی قدرت خداوند و اراده مردم مومن و ولایت مدار ایران اسلامی و روز شکست دشمن و فتنه گران خواند و اظهار کرد: دشمن بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، زمانی که به عظمت و قدرت ایران اسلامی و تشیع پی برد به دنبال براندازی نظام اسلامی ایران برآمد و برای رسیدن به این هدف جنگ تحمیلی هشت ساله، غائله های مختلف در گوشه و کنار کشور و تحریم های فلج کننده را به راه انداخت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان به زانو درآوردن ملت ایران را هدف این اقدامات بر شمرد و اضافه کرد: ایران اسلامی در اوج تحریم ها ایران اسلامی به پیشرفت هایی بزرگی رسید و در برابر دشمن، نه تنها شکست نخورد و تسلیم نشد، بلکه ابهت پوشالی آمریکا را نیز لگدمال کرد.

حجت الاسلام حسینی با بیان این که دشمن در شرایط حاضر معتقد است جمهوری اسلامی ایران بر چهار پایتخت لبنان، سوریه، عراق و یمن حکومت می‌کند، عنوان کرد: امروز داعش با وجود حمایت استکبار بعد از این همه جنایت و خونریزی در سوریه و عراق موفق نشد و با ذلت و خواری منطقه را ترک کرد، این اتفاق به دلیل قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه بود.

وی گفت: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران دنیا را شگفت زده کرده و هیمنه آمریکا را در هم شکسته است، در هیچ زمانی مانند امروز آمریکا تا این اندازه به ذلت خواری کشیده نشده بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان خاطرنشان کرد: امروز تمام موفقیت ها و عزت و احترام و افتخار و اقتدار جمهوری اسلامی ایران به برکت رهبری شجاع و بصیر و آگاه جمهوری اسلامی ایران است و رهبر معظم انقلاب جمهوری اسلامی ایران را از سخت ترین پیچ و خم ها عبور داده و به اوج عزت و اقتدار رسانیده است.

حجت الاسلام حسینی اظهار کرد: امروز دشمن نیز اذعان دارد که رهبری ایران نه تنها نفوذ ناپذیر است، بلکه تسلط بر افکار عمومی جهان دارد و ملت ایران نیز در تمامی فراز و نشیب ها ملت آگاه و بصیری است که از رهبر خودشان تأسی می‌کنند.

وی افزود: دشمن به خاطر ناامیدی از ملت ایران و پشتیبانی آنان از مقام معظم رهبری، به سراغ خواص بی بصیرت رفت و آن ها را به بهانه تقلب در انتخابات در مقابل نظام قرارداد و خسارات بزرگی را به کشور و نظام وارد کردند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: در فتنه ۸۸ فضا طوری پیش رفت که به مقدسات و عاشورا و حتی قرآن توهین شد و متاسفانه تصاویر امام راحل و رهبر انقلاب در خیابان ها به آتش کشیده شد، اما مردم ایران با بصبرت و حضور به موقع خود در صحنه توانستند این فتنه بزرگ دشمنان را خنثی کنند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به این که ۹ دی ماه نماد ولایت مداری، بصیرت و آگاهی ملت ایران است، تصریح کرد: مردم در این روز وحدت و انسجام ملی را به رخ کشیدند و مشت محکمی بر دهان دشمنان زدند.

وی نقش مردم ایران در خلق حماسه ۹ دی و در دفاع از ولایت و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی مهم قلمداد کرد و ادامه داد: حماسه ۹ دی حماسه‌ای ماندگار و نماد بصیرت ملت قهرمان ایران اسلامی است.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP