چاپ خبــر
سید محمد جوادی
دادستان آران و بیدگل:

فرهنگ‌سازی مهم‌ترین وظیفه شوراهاست/ گردشگری در مرنجاب باید با برنامه باشد

جوادی، دادستان آران و بیدگل گفت: حضور یک قاضی در هیأت تطبیق به بررسی انطباق مصوبات با قانون کمک می کند تا در آینده مشکلی پیش نیاید.

به گزارش خطب شکن، سید محمد جوادی در جلسه مشترک با شورای شهر آران و بیدگل اظهار کرد: یکی از ظرفیت های شورا، تسلط به امور و سوابق مختلف در زمینه های مرتبط با مسائل شهری است.

دادستان آران و بیدگل تشکیل شورای مشترک را اتفاقی مبارک توصیف کرد و افزود: باید همه ما برای حفظ و تقویت شورا تلاش کنیم و قدر این موقعیت را بدانیم.

وی مهم ترین نقش شوراها را فرهنگ سازی دانست و خاطرنشان کرد: مردم شهرستان در بسیاری از مسائل، بازوان و نیروی محرک مسئولان هستند، با این حال مسئولان از موقعیت ها و ظرفیت هایی که در اختیار دارند، به خوبی استفاده نمی کنند.

دادستان آران و بیدگل با بیان این که نگاه همه مجموعه ها باید دلسوزانه باشد عنوان کرد: توسعه باید معتدل و متعادل باشد، ولی متاسفانه برخی مسئولان، بیشتر به آرای خود تکیه دارند.

جوادی به نقش شوراها در پیش گیری از وقوع جرم و افزایش امنیت اجتماعی اشاره کرد و گفت: حضور یک قاضی در هیأت تطبیق به بررسی انطباق مصوبات با قانون کمک می کند تا در آینده مشکلی پیش نیاید.

وی با بیان این که وظیفه دادگستری جلوگیری از وقوع جرم است، تصریح کرد: دادگستری مخالفتی با رشد گردشگری ندارد، اما باید برنامه ریزی صحیح و اصولی انجام شود تا هم مرنجاب از آسیب حفظ شود و هم مردم از این آسیب ها محفوظ باشند.

انتهای پیام/ ابوالفضل سربندی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP