چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

حماسه ۹ دی تجلی ولایتمداری ملت ایران بود/ مردم با بصیرت خود توطئه دشمنان را نقش بر آب کردند

معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: مردم با حضور در حماسه ۹ دی با بصیرت خود ضربه سنگینی بر نقشه های شوم دشمنان وارد آورند و آن را نقش بر آب کردند.

به گزارش خطب شکن، ابوالفضل معینی نژاد با گرامیداشت حماسه ۹ دی و روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» اظهار کرد: مردم با حضور در حماسه ۹ دی توانستند از اعتبار نظام اسلامی دفاع کنند و با بصیرت خود ضربه سنگینی بر نقشه های شوم دشمنان وارد آورند و آن را نقش بر آب کردند.

ابوالفضل معینی‌نژاد با اشاره به حضور یکپارچه مردم در این حماسه  باشکوه خاطرنشان کرد: حماسه نهم دی ماه روز تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، پاسداری از ارزش های اسلامی، تجدید بیعت با آرمان های انقلاب، عزت و آزادگی و تجلی شکوه ولایتمداری بود.

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی در حماسه ۹ دی پیام روشنی برای استکبار جهانی و دشمنان نظام داشتند که آن پایداری، مقاومت، در صحنه بودن و اعتقاد راسخ به اصول انقلاب اسلامی و رهبری بود.

فرماندار آران و بیدگل عزت و اقتدار نظام اسلامی را مرهون فداکاری و هوشمندی مردم غیور ایران اسلامی دانست و یاد آور شد: مردم با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و با حضور یکپارچه در صحنه های مختلف در برهه های حساس، نظام مقدس ایران اسلامی را از خطر نفوذ بیگانگان مصون داشته و با خروش حماسی و اراده‌ای استوار در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ایستاده اند.

انتهای پیام/ سید مصطفی میرحسینی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP