چاپ خبــر
تحلیلگر مسائل سیاسی:

۹ دی چشم فتنه را کور کرد/ عده‌ای جیره‌خوار نمی‌توانند قداست ولایت فقیه را زیر سوال ببرند

مختص‌آبادی، تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: عده‌ای جیره‌خوار و تجدیدنظرطلب نخواهند توانست با شبهه‌افکنی از قداست نهاد مقدس ولی فقیه بکاهند.

به گزارش خطب شکن، حمید مختص آبادی با اشاره به این که در جریان فتنه‌ی ۸۸ عده‌ای که هیچ ارزشی برای ارزش‌های نظام قائل نبودند وارد صحنه شدند گفت: ملت ایران در حماسه‌ی ۹ دی آتش حادثه را خاموش کرد و چشم فتنه را کور کرد.

تحلیلگر مسائل سیاسی در تبیین اهمیت حادثه‌ی ۹ دی و حضور مردم در صحنه خاطرنشان کرد: ۹ دی اکنون به یک سنجه و معیار در تشخیص جریان موافق و مخالف انقلاب تبدیل شده است.

وی افرادی را که در فتنه‌ی ۸۸ چشم خود را به قانون بستند و به خاطر هوا و هوس آتش فتنه را روشن کردند خائنان و جانیان بزرگ خواند و تاکید کرد: امروز عده‌ای با قلم و بیان سعی می‌کنند از زشتی این جرم و بزرگی این خیانت کم کنند و آن را در حد اختلافی انتخاباتی جلوه دهند، از این رو بزرگداشت ۹ دی و تبیین حقایق آن ناکام گذاشتن این جریان تطهیر خط نفاق و فتنه است.

مختص‌آبادی به تلاش دشمنان اسلام برای خاموش کردن نور هدایت الهی از صدر اسلام تاکنون اشاره کرد و افزود: اگر آنان که در عاشورا می‌خواستند نور ولایت الهی را خاموش کنند، موفق شدند نام و ذکر حسین(ع) را از بین ببرند فتنه‌گران هم موفق خواهند شد ولایت فقیه را که شعبه‌ای از ولایت الهی است، نابود کنند.

وی ولایت فقیه را صاحب نفوذی معنوی در قلب ملت‌های منطقه معرفی کرد و ادامه داد: ولایت فقیه جایگاهی معنوی است و عده‌ای جیره‌خوار و تجدیدنظرطلب نخواهند توانست با شبهه‌افکنی از قداست این نهاد مقدس بکاهند.

سرکنسول ایران در بصره فتنه انگیزان و منحرفان را به عبرت‌آموزی از ۹ دی فراخواند و اضافه کرد: یقینا با استقامت این ملت نور اهل‌بیت(ع) در عالم فراگیر خواهد شد، همان طور که اراده‌ی الهی بر این تعلق گرفت که کشورهایی که روزی مخالف نظام اسلامی بودند امروز در خط مقاومت پیشتاز هستند.

وی در ادامه به تبیین ابعاد پروژه‌ی نفوذ پرداخت و گفت: تا ضعف از درون کشور نباشد، دشمن نخواهد توانست پروژه‌ی نفوذ را عملی کند.

انتهای پیام/ سید مصطفی میرحسینی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP