چاپ خبــر
امام جمعه آران و بیدگل:

۹ دی روز نمایش بصیرت مردم ایران است/ حرکت مردم ایران در ۹ دی ۸۸ در تاریخ ماندگار شد

آیت الله سید محمد موسوی گفت: نهم دی ماه نماد ولایتمداری مردم ایران و نمایش بصیرت و دشمن شناسی آنان است.

به گزارش خطب شکن، آیت الله سید محمد موسوی نهم دی را نماد ولایتمداری مردم ایران و روز به تصویر کشیده شدن جلوه‌های بصیرت و دشمن شناسی آنان خواند و اظهار کرد: این روز، روز تجلی قدرت لایزال الهی و حرکتی ماندگار در تاریخ سراسر حماسه انقلاب و سر آغاز فصل جدیدی در تعمیق پیوند امت اسلامی با آرمان‌های حضرت امام(ره) و بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب است.

امام جمعه آران و بیدگل ۹ دی را آغاز دورانی نوین در ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: این قیام مردمی ملت ایران را در مقایسه با سایر ملل، به الگویی بی بدیل و کارآمد در برابر نظام سلطه و استکبار  جهانی تبدیل کرد.

وی این رویداد بزرگ را مصداق وعده‌های الهی دانست و خاطرنشان کرد: ملت ایران اسلامی با الهام از آموزه‌های بزرگ و الهام بخش حماسه ۹دی و برافراشته نگه داشتن پرچم بصیرت آگاهی و حرکت در مدار ولایت فقیه در هر زمان و مکان اجازه نخواهند داد که سران داخلی و خارجی که در فتنه ۸۸ نقش ایفا کردند، فرصت مجددی برای ایجاد فتنه‌های شیطانی پیدا کنند.

آیت الله موسوی به حماسه‌های همیشگی حضور  مردم در راهپیمایی‌های ملی و مذهبی اشاره کرد و افزود: حضور مردم در تمام عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی سند افتخاری است که به نظام‌های چند چهره دنیا و در رأس آنان آمریکا و انگلیس و رژیم غاصب صهیونیستی نشان داد هر زمان که ولی فقیه اشاره کند ملت ایران آماده جانفشانی است.

وی در پایان مقاومت در تمام صحنه‌ها از جمله نبرد اقتصادی را رمز پیروزی ایران اسلامی خواند و اضافه کرد: مقاومت رمز پیروزی در تمام صحنه‌های اقتصادی، سیاسی و ایدئولوژیکی است و إن شاءالله به مدد خداوند رحمان و ایستادگی ملت ایران هر چه زودتر مقدمات ظهور حضرت حجت(عج) فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/ محمد رمضانی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP