چاپ خبــر
شهردار آران و بیدگل:

بدهی بیش از ۲۰ میلیارد تومانی شهرداری آران و بیدگل/ با این رکود اقتصادی جلب رضایت مردم دشوار است

شهردار آران و بیدگل گفت: شهرداری آران و بیدگل بیش از ۲۰ میلیارد تومان بدهی دارد که معادل درآمد حداکثری شهرداری در یک سال است.

به گزارش خطب شکن، رضا رمضانی اظهار کرد: با شفاف سازی و توضیح مسایل و مشکلات شهرداری می توان دیدگاه منفی مردم  را تغییر داد، زیرا شهرداری تنها نهادی است که با پول مردم اداره می شود.

شهردار آران و بیدگل اضافه کرد: من در شرایطی مسئولیت شهرداری را برعهده گرفته ام که شهرداری بیش از ۲۰ میلیارد تومان بدهی دارد.

وی این میزان بدهی شهرداری را معادل درآمد حداکثری آن در یک سال دانست و عنوان کرد: با این شرایط رکود اقتصادی، جلب رضایت مردم مشکل است.

رمضانی با بیان این که مردم برای انجام کارهای جزئی مجبور هستند بارها به شهرداری مراجعه کنند بیان کرد: در نظر داریم با راه اندازی سامانه شهرداری از مراجعات مردمی بکاهیم و کیفیت ارائه خدمات را افزایش دهیم، به گونه ای که مردم از طریق سامانه از روند پیشرفت پرونده خود آگاه شوند و در صورت لزوم با اعلام شهرداری به آن مراجعه کنند.

شهردار آران و بیدگل از راه اندازی دفتر تسهیل و پیگیری شهرداری خبر داد و گفت: با راه اندازی این دفتر مشکلات و مسایل مردمی توسط نیروهای ویژه پیگیری می شود و روند کاری از سوی این نیروها به مردم و شهردار گزارش داده می شود.

رمضانی اضافه کرد: رسانه ها، پایگاه های مردمی، مساجد و معتمدان شهری می توانند با کمک به شهرداری در جلب رضایت مردم تاثیرگذار باشند.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP