چاپ خبــر
مدیر اجرایی حرم حضرت محمد هلال(ع):

تجلیل از ستایشگران محمدهلال(ع) در ویژه‌برنامه یلدا/ شهرداری برای احداث زائرسرا همکاری کند

تکیه، مدیر اجرایی حرم حضرت محمد هلال(ع) گفت: خیر گرامی سه هزار و ۲۰۰ متر مربع زمین برای ساخت زائرسرا اهدا کرده و شهرداری باید ۶۰۰ متر زمین را آزادسازی کند تا زمینه های لازم برای آغاز طرح فراهم شود.

به گزارش خطب شکن، سید جواد تکیه با بیان این که شب شعری به همت انجمن ادبی هلال همزمان با شب یلدا برگزار خواهد شد، تصریح کرد: هدف این برنامه یادی از ستایشگران حضرت محمدهلال(ع) و تجلیل از آن‌هاست.

مدیر اجرایی حرم حضرت محمد هلال(ع) اضافه کرد: این برنامه شب یلدا بعد از نماز عشا برگزار می شود و شاعران برجسته شهرستان در آن حضور خواهند یافت.

وی با تاکید بر ظرفیت این حرم مطهر برای تبدیل شدن به قطب گردشگری منطقه اظهار کرد: دستیابی به اهداف مورد نظر در این خصوص برنامه ای بلندمدت می طلبد و باید زیرساخت های آن فراهم شود.

تکیه افزود: یکی از مهم ترین زیرساخت های مربوط به این موضوع، به اقامت گردشگران مربوط می شود، در حالی که متاسفانه در شهر ما زائرسرا یا هتلی وجود ندارد و چند باری که ما برای این کار دورخیز کرده‌ایم، انتظاراتی که برای همکاری نهادهای مختلف داشتیم براورده نشده است.

مدیر اجرایی حرم حضرت محمدهلال(ع) با بیان این که شهرداری باید برای احداث زائرسرا بیشترین همکاری را داشته باشد خاطرنشان کرد: خیر گرامی سه هزار و ۲۰۰ متر مربع زمین برای ساخت زائرسرا اهدا کرده و شهرداری باید ۶۰۰ متر زمین را آزادسازی کند تا زمینه های لازم برای آغاز طرح فراهم شود.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP