چاپ خبــر
شهردار آران و بیدگل:

رکود اقتصادی به مشکلات شهرداری آران و بیدگل دامن زده/ شهرداری از برخی کارهای ریشه‌ای غافل مانده است

رمضانی، شهردار آران و بیدگل گفت: در کنار مشکلاتی که سال ها در ساختار شهرداری وجود داشته است، رکود اقتصادی کنونی نیز به دشواری فعالیت ها دامن می زند.

به گزارش خطب شکن، رضا رمضانی چهارشنبه شب در نخستین نشست خبری خود با بیان این که پیشرفت های خوبی در مجموعه شهرداری اتفاق افتاده است تصریح کرد: امیدوارم به توفیق الهی بنده نیز سهمی در کمک به مردم و فعالیت های آنان داشته باشم.

شهردار آران و بیدگل تاثیرگذاری رسانه ها را با دیدگاه مسئولان و پاسخگویی آنان مرتبط دانست و اضافه کرد: شهرداری اهتمام دارد ارتباط خوبی با رسانه ها داشته باشد و در کنار آنان برای خدمت به شهر بکوشد.

وی با تشکر ویژه از مردم شهرستان خاطرنشان کرد: مردم خیلی بهتر از مسئولان در تمام صحنه ها حاضر می شوند و در تصمیم گیری ها نقش آفرینی می کنند.

رمضانی با ابراز امیدواری در مورد کم کردن فاصله مردم و مسئولان عنوان کرد: باید از تمام کسانی که به عنوان شهردار، کارمند شهرداری یا معتمدانی که بسیاری از اتفاقات خوب شهر به خاطر حضور آنان رخ داده است، تشکر کنم.

شهردار آران و بیدگل مسئولیت شهرداری را بسیار زیاد توصیف کرد و ادامه داد: در کنار مشکلاتی که سال ها در ساختار شهرداری وجود داشته است، رکود اقتصادی کنونی نیز به دشواری فعالیت ها دامن می زند.

وی افزود: بنده در زمان فعالیت خود سعی دارم چند متغیر را در نظر بگیرم و بر آن پافشاری کنم: هر تصمیمی که گرفته می شود باید حاصل درایت جمعی و کارشناسی باشد نه تصورات شخصی، علاوه بر آن بنده معتقدم شهر آران و بیدگل توسعه یافتگی زیادی داشته و این موضوع مشکلاتی را به وجود آورده است.

رمضانی توضیح داد: توسعه شهرک های صنعتی و مسکونی برخی رسالت های بنیادین و کوچک تر شهرداری را به حاشیه رانده است، برای مثال در شهر مناظر شهری خوبی وجود ندارد که باید در طول دوره حاضر به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/ محمدرضا انیسی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP