چاپ خبــر
مدیر اجرایی حرم حضرت محمد هلال(ع):

حداکثر ظرفیت اقامتی حرم حضرت هلال(ع) ۱۵۰ نفر است/ زیرساخت‌ها برای پذیرایی از گردشگران مطلوب نیست

تکیه، مدیر اجرایی حرم حضرت محمد هلال(ع) گفت: زیرساخت های پذیرایی از گردشگران مذهبی در شهرستان مطلوب نیست.

به گزارش خطب شکن، سید جواد تکیه با اشاره به طرح رینگ حرم امامزاده محمدهلال(ع) تصریح کرد: این طرح بیش از ۲۰ سال پیش تصویب شده، ولی هنوز اقدامی برای خرید زمین های مربوط به آن صورت نگرفته است.

مدیر اجرایی حرم حضرت محمد هلال(ع) اضافه کرد: با توجه به ارقام بالایی که برای آزادسازی زمین های زیر پوشش این طرح لازم است، ما به شهرداری پیشنهاد دادیم طرح به چند مرحله تقسیم بندی و هر سال قسمتی از آن اجرا شود.

تکیه با بیان این که زیرساخت های پذیرایی از گردشگران مذهبی در شهرستان مطلوب نیست، خاطرنشان کرد: به خاطر فقدان زیرساخت های اقامتی، گردشگرانی که در حال حاضر برای بازدید از حرم حضرت محمدهلال(ع) به آران و بیدگل سفر می کنند اقامت ندارند و فایده ای برای شهر به همراه نمی آورند.

وی به زمینی که در کنار مدرسه قرآنی حرم مطهر در نزدیکی پارک احمدآباد قرار دارد اشاره کرد و گفت: فاصله این زمین تا حرم زیاد است و به همین خاطر برای ساخت زائرسرا مناسب نیست.

مدیر اجرایی حرم حضرت محمدهلال(ع) خاطرنشان کرد: در حال حاضر ظرفیت اقامتی حرم مطهر حداکثر ۱۵۰ نفر است، با این حال این ظرفیت ثابت نیست و نمی شود در طول سال روی آن حساب باز کرد.

انتهای پیام/ ابوالفضل سربندی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP