چاپ خبــر
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی:

باید نگاه ما به صنعت عوض شود/ مسئولان راه رشد واحدهای صنعتی را باز کنند

ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه ادارات ما در مواجهه با واحدهای صنعتی، قصد دارند از آن ها چیزی بگیرند، در صورتی که باید از صنایع حمایت کنند.

به گزارش خطب شکن، سید جواد ساداتی نژاد با بیان این که باید حداکثر حمایت ها از تولیدکنندگان صورت گیرد، اظهار کرد: آران و بیدگل دومین تولیدکننده فرش ماشینی در جهان است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: قاضی‌عنتب به عنوان نخستین قطب تولید فرش ماشینی، سالانه حدود ۲٫۵ میلیارد دلار صادرات دارد.

وی به برنامه ریزی ترکیه برای صادرات فرش ماشینی اشاره کرد و گفت: تولیدکنندگان ترک از نظر نیروی انسانی و تجهیزات چیزی بیشتر از تولیدکنندگان آران و بیدگل ندارند، با این حال از نظر برنامه ریزی و بازاریابی بسیار جلوتر هستند که موقعیت آنان در بازار این محصول را بسیار ارتقا داده است.

ساداتی نژاد استفاده از فرصت ها برای کسب جایگاه نخست در تولید فرش ماشینی را ضروری توصیف کرد و افزود: تمام مسئولان شهرستان توجه داشته باشند که باید با حمایت از تولیدکنندگان مسیر رشد واحدهای صنعتی را باز کنند.

وی با بیان این که نگاه ما به صنعت باید تغییر کند، گفت: متاسفانه ادارات ما در مواجهه با واحدهای صنعتی، قصد دارند از آن ها چیزی بگیرند، در صورتی که باید از صنایع حمایت کنند.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP