چاپ خبــر
حسن نبوی زاده
دبیر آیین‌ها و همایش‌های مذهبی آران و بیدگل عنوان کرد:

تجلیل از فعالان آیین های مذهبی آران و بیدگل در فصل تکریم

نبوی زاده، دبیر آیین ها و همایش های مذهبی شهرستان آران و بیدگل از برگزاری مراسم تجلیل از فعالان آیین ها و همایش های مذهبی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خطب شکن، حسن نبوی زاده در گفت و گو با خبرنگاران گفت: مراسم تجلیل از فعالان آیین ها و همایش های مذهبی شهرستان آران و بیدگل با عنوان «فصل تکریم» برای نخستین بار در این شهرستان برگزار می شود.

دبیر آیین ها و همایش های مذهبی شهرستان آران و بیدگل در مورد زمان برگزاری همایش تصریح کرد: این همایش، چهارشنبه ۲۲ آذرماه از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه با سخنرانی حجت الاسلام محمدباقر حیدری کارشناس مذهبی برنامه سمت خدا در مجتمع فرهنگی مذهبی حضرت علی اصغر(ع) چهارسوق آران و بیدگل برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در ایام محرم و صفر در مجموع ۵۳ همایش مذهبی با نظارت این دبیرخانه برگزار شده است، اضافه کرد: همایش شیرخوارگان حسینی در ۱۵ مرکز، احلی من العسل در سه نقطه، ریحانه الحسین در ۱۵مرکز، رهروان زینبی در ۱۰ نقطه و یاس نبوی در پنج نقطه شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

نبوی زاده با اشاره به این که این همایش به همت دبیرخانه همایش های آیینی و با همکاری هیئت حضرت علی اصغر(ع) چهارسوق برگزار می شود، افزود: هدف از این برگزاری، تجلیل از  فعالان فرهنگی همایش های مذهبی و ترغیب و تشویق آنان برای توسعه و نشر معارف اهل بیت(ع) است.

وی خاطر نشان کرد: در این همایش، لوح تقدیر و تندیس ویژه همایش های مذهبی شهرستان به فعالان همایش های مذهبی اهدا خواهد شد.

دبیرخانه آیین ها و همایش های مذهبی آران و بیدگل متشکل از ادارات تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ اوقاف و امور خیریه و شورای هیئات مذهبی به مرکزیت حسینیه حضرت علی اصغر(ع) چهارسوق از شهریورماه جاری در این شهرستان فعالیت خود را آغاز کرده است.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP