چاپ خبــر
رئیس کمیته امداد آران و بیدگل عنوان کرد:

حمایت کمیته امداد از کارآفرینان/ استفاده از ظرفیت گردشگری برای افزایش اشتغال مددجویان

اسماعیلی، رئیس کمیته امداد آران و بیدگل گفت: خیّرانی که به درگیری با فرایند اداری و کاغذبازی‌های مربوط به آن علاقه‌ای ندارند می‌توانند با استفاده از ظرفیت کمیته امداد برای اجرای طرح‌های کارآفرینی خود اقدام کنند.

به گزارش خطب شکن، حسن اسماعیلی استفاده از ظرفیت شهرک های صنعتی و بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال در بین مددجویان کمیته امداد شهرستان را موثر توصیف کرد و گفت: به نظر می‌رسد ارائه تسهیلات به کارآفرینانی که به اشتغال مددجویان منتهی شود، راهکار مناسبی برای استفاده از این ظرفیت ها باشد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل تصریح کرد: تعامل با کارفرمایان و ارائه بسته های حمایتی برای پرداخت بیمه مددجویان یکی از روش های مورد نظر برای افزایش اشتغال مددجویان است.

وی به اعطای وام های خرد و اثر آن در جلوگیری از نابسامانی های اجتماعی اشاره کرد و ادامه داد: باید اعطای این وام ها به نحوی جهت پیدا کند که به فعالیت های پایدار اقتصادی منجر شود.

اسماعیلی با تاکید بر ضرورت تعامل با نهادهای خیریه و خیران عنوان کرد: خیرانی که علاقه ای به درگیری با فرایند اداری و کاغذبازی های مربوط به آن ندارند می توانند با استفاده از ظرفیت کمیته امداد برای اجرای طرح های کارآفرینی خود اقدام کنند.

وی با اشاره به برخی ظرفیت های ویژه کویر خاطرنشان کرد: گردشگری یکی از مهم ترین زمینه هایی است که باید برای افزایش اشتغال مددجویان مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP