چاپ خبــر
کمیته امداد
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل:

پرداخت ماهانه ۱۳۰ میلیون تومان مستمری به مددجویان کمیته امداد آران و بیدگل

اسماعیلی، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل گفت: این کمیته ماهانه ۱۳۰ تا ۱۴۰ میلیون تومان مستمری به افراد تحت پوشش پرداخت می‌کند.

به گزارش خطب شکن، حسن اسماعیلی ضرورت اطلاع رسانی در مورد فعالیت های کمیته امداد را یادآور شد و اظهار کرد: از آن جا که کمیته امداد امام خمینی(ره) صدقات و کمک های خیرخواهانه مردم را جمع آوری می کند، باید اطلاع رسانی درستی در مورد فعالیت های خود داشته باشد تا اعتماد مردم جلب و برخی سوءظن های احتمالی برطرف شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل تصریح کرد: این کمیته ماهانه ۱۳۰ تا ۱۴۰ میلیون تومان مستمری به افراد تحت پوشش ارائه می دهد.

اسماعیلی پرداخت مستمری به خانواده های مددجو را تامین کننده نیازهای ابتدایی و ضروری آن‌ها در قالب خدمات اجتماعی دانست و اضافه کرد: ارائه تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی، کمک هزینه های تحصیلی و درمانی، تامین کمک هزینه تامین جهیزیه، احداث، تعمیر و مقاوم سازی مسکن مددجویان از دیگر اقدام های این مجموعه است.

وی بروز آسیب های اجتماعی نظیر طلاق و اعتیاد را یکی از عوامل افزایش افراد تحت پوشش کمیته عنوان کرد و با اشاره به تسهیلات اشتغال‌زایی کمیته به مددجویان گفت: اعطای بی‌ضابطه وام به افراد مختلف در دوره های قبل، ظرفیت بانک ها را به خط قرمز رساند، با این وجود در حال حاضر نظارت های دقیقی روی عملکرد مددجویان و اجرای طرح ها صورت می گیرد.

انتهای پیام/ ابوالفضل سربندی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP