چاپ خبــر
رئیس شورای شهر ابوزیدآباد:

معرفی سید حسین سیدین برای تصدی پست شهرداری ابوزیدآباد/ بررسی شورا به دلیل عدم‌تفاهم اعضا طولانی شد

سهرابی، رئیس شورای شهر ابوزیدآباد گفت: عدم تفاهم هایی در جلسات شورای شهر وجود داشت و دو تن از اعضای شورا صورت جلسات مربوط به انتخاب گزینه شهرداری را امضا نمی کردند که این اتفاق به طولانی شدن این فرایند انجامید.

به گزارش خطب شکن، مصطفی سهرابی ابوزیدآبادی با بیان این که پس از بحث های صورت گرفته در شورای شهر ابوزیدآباد نامزد نهایی مورد نظر این شورا برای بررسی های لازم به فرمانداری و استانداری معرفی شده است، اظهار کرد: عدم تفاهم هایی در جلسات شورای شهر وجود داشت و دو تن از اعضای شورا صورت جلسات مربوط به انتخاب گزینه شهرداری را امضا نمی کردند که این اتفاق به طولانی شدن این فرایند انجامید.

رئیس شورای شهر ابوزیدآباد اضافه کرد: علاوه بر این، بازنشستگی نامزد مورد نظر انجام بررسی های لازم را طولانی تر کرد.

وی با اشاره به این که سید حسین سیدین نامزد مورد نظر شوراست تصریح کرد: وی در سال ۷۷ اولین شهردار ابوزیدآباد بوده است و سابقه شهرداری در دوره دوم شورای شهر در سال های ۸۳ تا ۸۶ را در کارنامه دارد.

سهرابی توضیح داد: روند کاری شوراها به این شکل است که ابتدا پاسخ بررسی در مورد نامزد معرفی‌شده اعلام می شود و در صورت فراهم نبودن امکان انتخاب وی، گزینه بعدی برای طی مراحل بررسی معرفی می شود.

رئیس شورای شهر ابوزیدآباد افزود: تا زمان انتخاب شهردار، آقای محمودزاده به عنوان سرپرست، امورات مربوط به شهرداری را اداره خواهد کرد.

انتهای پیام/ ابوالفضل سربندی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP