چاپ خبــر
رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل:

شروع لیگ دسته دو آران و بیدگل از فردا/ دو تیم برتر به دسته اول راه می‌یابند

قربانی، رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل گفت: تیم های کارگران چهارسوق و هما بیدگل دیدار افتتاحیه این بازی ها را از ساعت ۱۴ روز سه شنبه برگزار خواهند کرد.

به گزارش خطب شکن، نصرت الله قربانی با بیان این که دیدارهای لیگ دسته دوم فوتبال آران و بیدگل از روز سه شنبه ۲۱ آذرماه آغاز خواهد شد اظهار کرد: بازی های این هفته با یادی از هنرمند شهید محمد خالوئیان برگزار می شود.

رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل اضافه کرد: در گروه اول بازی ها کارگران چهارسوق، آزادی، متحد جوانان بیدگل، هما بیدگل و ستارگان افسر بیدگل به رقابت خواهند پرداخت، در گروه دوم نیز جوانان ولیعصر، پاس آران، قدس و مدافعان حرم حضور دارند.

وی تصریح کرد: تیم های کارگران چهارسوق  و هما بیدگل دیدار افتتاحیه این بازی ها را از ساعت ۱۴ روز سه شنبه برگزار خواهند کرد.

بر اساس اعلام قربانی برنامه دیگر بازی های هفته اول این رقابت ها به این شرح است:

چهارشنبه ۹۶/۰۹/۲۲: جوانان ولیعصر – مدافعان حرم

پنج شنبه ۹۶/۰۹/۲۳: آزادی – متحد جوانان بیدگل

شنبه ۹۶/۰۹/۲۵: پاس آران – قدس

همچنین ستارگان افسر از گروه اول رقابت ها، در این هفته با قرعه استراحت روبرو شده است.

قربانی با بیان این که دو تیم برتر این رقابت ها جواز حضور در لیگ دسته اول سال ۹۷ را به دست خواهند آورد عنوان کرد: دو تیم برتر هر گروه به مرحله بعد صعود می کنند و به صورت ضربدری با هم به رقابت می پردازند تا در نهایت دو تیم برتر این دو بازی به عنوان تیم های صعودکننده به لیگ دسته یک معرفی شوند.

انتهای پیام/ محمد رمضانی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP