چاپ خبــر
کمیته امداد
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل:

برنامه‌ریزی کمیته امداد برای اشتغال مددجویان/ ظرفیت اشتغال آران و بیدگل از کاشان نیز بیشتر است

اسماعیلی، رئیس کمیته امداد آران و بیدگل گفت: در سال ۹۶ بودجه‌ای سه میلیارد تومانی برای حمایت کمیته امداد شهرستان از اشتغال در نظر گرفته شده بود که تلاش شد این میزان دو برابر شود و به شش میلیارد تومان افزایش یابد.

به گزارش خطب شکن، حسن اسماعیلی ظرفیت نیروی انسانی نخبه آران و بیدگل را بی‌نظیر توصیف کرد و افزود: ظرفیت آران و بیدگل از شهرستان‌های بزرگ‌تری مثل کاشان نیز بیشتر است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل تصریح کرد: باید بستری فراهم کرد که نیروها رشد کنند و ظرفیت آنان برای این شهرستان به کار گرفته شود.

وی فعالیت در زمینه اشتغال با توجه به اعتبارات کمیته را ضروری خواند و اضافه کرد: برنامه هایی که ما برای اشتغال در شهرستان مدنظر داریم، فراتر از برنامه های کلی کمیته است.

اسماعیلی با بیان این که نرخ بیکاری شهرستان آران و بیدگل کمتر از دیگر شهرستان‌هاست توضیح داد: در سال ۹۶ بودجه‌ای سه میلیارد تومانی برای حمایت کمیته امداد شهرستان از اشتغال در نظر گرفته شده بود که تلاش شد این میزان دو برابر شود و به شش میلیارد تومان افزایش یابد، اگر امکان افزایش بیشتری نیز وجود داشته باشد، تلاش خواهیم کرد درخواست اعتبار از استان را تا هفت و نیم میلیارد تومان افزایش دهیم.

وی بالا بردن امید به زندگی و ایجاد انگیزه در مددجویان را در گرو ایجاد اشتغال برای آنان دانست و اظهار کرد: حتی برای افرادی که به ظاهر قدرت انجام کار ندارند باید در قالب فعالیت های اقتصادی خرد و توان‌افزایی ایجاد شغل صورت گیرد.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP