چاپ خبــر
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی:

انتخاب‌استاندار غیربومی فرصت است/ با این‌ همه منابع نارضایتی مردم از مسئولان استانی توجیه ندارد

ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این همه استعداد و منابعی که در اختیار استان قرار دارد، نارضایتی مردم از عملکرد مسئولان استانی هیچ توجیهی ندارد.

به گزارش خطب شکن، سید جواد ساداتی نژاد انتخاب استانداری غیر بومی برای استان اصفهان را یک فرصت خواند و اظهار کرد: در استان اصفهان علی رغم تمام سوابق تاریخی و فرهنگی، مشکلات بسیاری در خصوص رعایت عدالت بین شهرستان ها وجود داشته است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: معمولا وسعت استان اصفهان، امکان رسیدگی استاندار به تمام نقاط آن را سلب می کند و بسیاری از دلخوری‌های شهرستان های استان از این بزرگی و وسعت سرچشمه می‌گیرد.

وی نارضایتی از عملکرد مرکز استان را بالا توصیف کرد و ادامه داد: کار افرادی که به عنوان استاندار اصفهان انتخاب می‌شود بسیار سخت است.

ساداتی نژاد با گلایه از سختگیری های استان در زمینه های توسعه‌ای شهرستان ها تصریح کرد: اصفهان یکی از سخت‌گیرترین استان های کشور است و کاغذبازی های اداری در آن به شدت مردم را دچار نگرانی کرده است.

وی عنوان کرد: با توجه به مشکلاتی که دولت در تامین ردیف های بودجه با آن درگیر است، باید به مردم اجازه داد با دست باز در فعالیت های اقتصادی حضور یابند و نگران مشکلات مربوط به هماهنگی های اداری نباشند.

ساداتی نژاد به ظرفیت های بالای استان اصفهان اشاره کرد و افزود: با توجه به این همه استعداد و منابعی که در اختیار استان قرار دارد، نارضایتی مردم هیچ توجیهی ندارد.

انتهای پیام/ مجتبی خانی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP