چاپ خبــر
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی:

ضرورت تفویض اختیار به ادارات شمال استان اصفهان/ دست مردم را برای فعالیت اقتصادی باز کنید

ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: نگرانی مردم از مشکلات مربوط به هماهنگی های اداری را از بین ببرید و دست آنان را برای حضور در فعالیت های اقتصادی باز کنید.

به گزارش خطب شکن، سید جواد ساداتی نژاد با گلایه از سختگیری های استان در زمینه های توسعه ای شهرستان ها تصریح کرد: اصفهان یکی از سخت‌گیرترین استان های کشور است و کاغذبازی های اداری در آن به شدت مردم را دچار نگرانی کرده است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی به مشکلاتی که دولت در تامین ردیف های بودجه با آن درگیر است اشاره کرد و خطاب به مسئولان استانی گفت: در شمال استان اصفهان بیشتر واحدهای صنعتی به دست مردم ایجاد شده است، نگرانی مردم از مشکلات مربوط به هماهنگی های اداری را از بین ببرید و دست آنان را برای حضور در فعالیت های اقتصادی باز کنید.

وی تفویض اختیار را راه حل این مشکل دانست و توضیح داد: بسیاری از مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد با تفویض اختیار حل می شود و باید مجوزهای مربوط به تولید از سوی شهرستان های شمال استان اصفهان صادر شود تا صاحبان صنایع و کارآفرینان مجبور نباشند وقت و هزینه سفر به مرکز استان را متحمل شوند.

ساداتی نژاد با اشاره به مشکل منابع آب در استان اصفهان خاطرنشان کرد: ما برای حل مسائل مربوط به حوزه آب نیازمند تعامل هستیم و باید منافع طرفینی را در تخصیص منابع رعایت کنیم.

انتهای پیام/ سید مصطفی میرحسینی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP