چاپ خبــر
امام جمعه آران و بیدگل:

دانشگاه آزاد واحد آران و بیدگل در شان مردم شهرستان نیست

آیت‌الله سید محمد موسوی، امام جمعه آران و بیدگل گفت: واحدهای صنعتی شهرستان با مراکز آموزشی و دانشگاه‌های آران و بیدگل ارتباط چندان محکمی ندارند.

به گزارش خطب شکن، آیت‌الله سید محمد موسوی دانشگاه آزاد را نهادی بابرکت معرفی کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در ارتقای سطح علمی کشور تاثیر فراوانی دارد و از نهادهایی است که برکت آن مشهود است .

امام جمعه آران و بیدگل ادامه داد: تمام تلاش مسئولان در این شجره طیبه که امام راحل بانی آن بود قابل تقدیر است و آینده درخشانی برای این نهاد پیش بینی می شود.

آیت‌الله موسوی نیاز مردم فرهیخته و بافرهنگ آران و بیدگل به دانشگاه آزاد اسلامی را یادآور شد و گفت: در حال حاضر این مرکز در شان و منزلت مردم شریف و همیشه در صحنه آران و بیدگل نیست، ولی امیدواریم در آینده با حمایت مقامات استانی به رشد و تعالی لازم برسد.

وی بیان کرد: اعتقاد داریم اگر دانشگاه آزاد اسلامی به خوبی مدیریت و سرپرستی شود بسیاری از معضلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی جامعه برطرف می شود.

آیت الله موسوی با گلایه از ارتباط نه چندان محکم ۸۰۰ واحد صنعتی شهرستان با مراکز آموزشی و دانشگاه های آران و بیدگل بیان داشت: برخلاف کشورهای پیشرفته که ارتباط تنگاتنگی با واحدهای صنعتی دارند، این ارتباط در شهرستان ضعیف است که باید تصحیح شود.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP