چاپ خبــر
رئیس اتاق اصناف آران و بیدگل:

قیمت نان هنوز زیاد نشده است/ مردم تخلفات را گزارش کنند

نجاتی نژاد، رئیس اتاق اصناف آران و بیدگل گفت: حدود ۱۵۰ واحد نانوایی در سراسر شهرستان بر پاست و بازرسی روزانه و پیوسته از تمام آن ممکن نیست، از این رو خود مردم باید در صورت مشاهده تخلف، مراتب را به مسئولان اطلاع دهند.

به گزارش خطب شکن، حسین نجاتی نژاد با بیان این که هنوز هیچ شکایتی در مورد گرانی بدون مجوز نان در نانوایی های شهرستان صورت نگرفته است، اظهار کرد: مردم تخلفاتی را به صورت تلفنی به اتاق اصناف اطلاع داده‌اند که بر اساس آن، برخوردهایی با متخلفان صورت گرفته، ولی هنوز به صورت رسمی شکایتی در این خصوص مطرح نشده است.

رئیس اتاق اصناف آران و بیدگل تاکید کرد: هنوز گرانی نان به نانوایی ها ابلاغ نشده و هر گونه افزایش قیمت نان غیر قانونی است.

وی به بازرسی های اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت از نانوایی ها اشاره کرد و ادامه داد: حدود ۱۵۰ واحد نانوایی در سراسر شهرستان بر پاست و بازرسی روزانه و پیوسته از تمام آن ممکن نیست، از این رو خود مردم باید در صورت مشاهده تخلف، مراتب را به مسئولان اطلاع دهند.

نجاتی نژاد خاطرنشان کرد: در صورتی که شکایتی صورت بگیرد، هویت شاکی مشخص نمی‌شود، به همین خاطر مردم نباید نسبت به افشای هویت خود نگران باشند.

رئیس اتاق اصناف آران و بیدگل در مورد برنامه افزایش قیمت نان توضیح داد: احتمالا قیمت نان های مختلف متناسب با نیروی انسانی مورد نیاز و دشواری پخت، تا سقف ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/ ابوالفضل سربندی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP