چاپ خبــر
رئیس اتاق اصناف آران و بیدگل:

نان در آران و بیدگل فعلا گران نمی‌شود/ افزایش خودسرانه قیمت در واحدهای نانوایی تخلف است

نجاتی نژاد، رئیس اتاق اصناف آران و بیدگل گفت: استانداری تاکنون ابلاغی در خصوص افزایش قیمت نان ارسال نکرده است و به همین دلیل فعلا نان در شهرستان افزایش قیمتی نخواهد داشت.

به گزارش خطب شکن، حسین نجاتی نژاد در مورد مصوبه افزایش ۱۵ درصدی قیمت نان که از روز گذشته در برخی شهرها به اجرا در آمده است اظهار کرد: خبرهای مختلفی در خصوص گرانی نان منتشر می شود اما هنوز دستورالعمل اجرایی آن به آران و بیدگل نرسیده است.

رئیس اتاق اصناف آران و بیدگل با بیان این که افزایش قیمت نان در استان بر عهده استانداری است، تصریح کرد: استان نیز ابلاغی در خصوص افزایش قیمت نان ارسال نکرده است و به همین دلیل فعلا نان در شهرستان افزایش قیمتی نخواهد داشت.

وی اضافه کرد: کمیته قیمت گذاری در فرمانداری در صورت قطعیت افزایش قیمت تصمیم لازم را اتخاذ می کند و نتیجه را به نانوایی ها ابلاغ خواهد کرد.

نجاتی نژاد با اعلام این که در افزایش قیمت نان افزایش ۱۵ درصدی ملاک نیست گفت: استانداری اصفهان و به دنبال آن فرمانداری شهرستان می تواند افزایش قیمت را از ۱ تا ۱۵ درصد در سطح استان اعمال کند.

وی تاکید کرد: هر گونه اقدام خودسرانه واحدهای نانوایی تا زمان ابلاغ برای افزایش قیمت نان، تخلف محسوب می شود.

رئیس اتاق اصناف آران و بیدگل از همشهریان درخواست کرد: شهروندان آران و بیدگلی در صورت مشاهده تخلف، شکایات خود را به اتاق اصناف، اداره صنعت معدن و تجارت و یا از طریق شماره ۱۲۴ اعلام کنند.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP