چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

معطل ماندن نیروگاه خورشیدی در روند کند ادارات کل/ وقت و سرمایه کارآفرینان در فرایند اداری مرکز استان هدر می‌رود

معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: کارآفرینان بسیاری در حوزه صنعت و گردشگری به خاطر کاغذبازی های اداری استان معطل مانده اند و سرمایه و وقت آنان هدر می رود.

به گزارش خطب شکن، ابوالفضل معینی نژاد با بیان این که فرایند رسیدگی به مشکلات شهرستان آران و بیدگل در ادارات کل استان بسیار کند است اظهار کرد: برخی پرونده های شهرستان در کاگروه زیربنایی، کمیسیون ماده پنج و کمیته کار بیش از پنج ماه معطل مانده است.

فرماندار آران و بیدگل گفت: یک سرمایه گذار برای احداث نیروگاه خورشیدی ۲۵ مگاواتی درخواست داده است، ولی این درخواست مدت هاست در استان در حال بررسی است و جوابی به آن داده نمی شود.

وی اضافه کرد: کارآفرینان بسیاری در حوزه صنعت و گردشگری به خاطر کاغذبازی های اداری استان معطل مانده اند و سرمایه و وقت آنان هدر می رود.

فرماندار آران و بیدگل در مورد مشکلات شهر ابوزیدآباد عنوان کرد: متاسفانه این شهر با مشکلات بسیاری درگیر است که امداد جاده ای، دو بانده شدن جاده این شهر و ساماندهی محل دفن زباله از این جمله است.

معینی نژاد احداث ناحیه صنعتی در سفیدشهر و نوش آباد را از جمله دیگر مسائلی عنوان کرد که نیازمند رسیدگی بهتر استان است.

وی اضافه کرد: سرمایه گذار و نیروی انسانی متخصص در شهرستان به وفور یافت می شود، ولی به کارگیری این ظرفیت ها نیازمند رسیدگی بیشتر مرکز استان و حل مشکل کندی رسیدگی به درخواست هاست.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP