چاپ خبــر
شهردار آران و بیدگل:

تعامل مردم و مسئولان سرمایه اصلی شهرستان/ محیط زیست و مسائل اجتماعی مهم‌ترین دغدغه شهرداری است

رمضانی، شهردار آران و بیدگل گفت: انسجام و همدلی مردم و مسئولان شهرستان مهم‌ترین عامل توسعه و پیشرفت آن بوده است.

به گزارش خطب شکن، رضا رمضانی با بیان این که شهرستان آران  و بیدگل وضعیت اقتصادی و اشتغال خود را مدیون مردم خود است اظهار کرد: آران و بیدگل به نسبت اثرگذاری خود در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مورد توجه مسئولان کشوری و استانی نبوده است.

شهردار آران و بیدگل گفت: مردم این منطقه همیشه بدون وابستگی به دیگران، با قناعت و مناعت طبع به حل مشکلات خود اقدام کرده اند و همین موضوع باعث شده مسئولان از وظیفه ای که در قبال منطقه داشته‌اند غافل شوند.

وی نیروی انسانی شهرستان را بزرگ ترین سرمایه آن خواند و اضافه کرد: انسجام و همدلی مردم و مسئولان شهرستان مهم ترین عامل توسعه و پیشرفت آن بوده است.

شهردار آران و بیدگل عنوان کرد: به نظر من بزرگترین مشکل شهرداری، غافل شدن از برخی مسائل است که ارتباط زیادی به پول و سرمایه ندارد.

رمضانی توضیح داد: احساس نیاز زیادی در زمینه خدمات فرهنگی و اجتماعی و محیط زیست وجود دارد، بنابراین شهرداری باید با در نظر گرفتن مسائل زیست محیطی و اجتماعی فعالیت های بیشتری صورت دهد.

وی با اشاره به تاثیر سرمایه گذاری در این زمینه ها گفت: خیلی وقت ها با کمک مردم و بدون کمک گرفتن از دولت می توان کارهایی بزرگ انجام داد.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP