چاپ خبــر
شهرک صنعتی
امام جمعه ابوزیدآباد:

شرایط برای کشاورزی مناسب نیست/ موانع احداث شهرک صنعتی ابوزیدآباد برطرف شود

حجت الاسلام مفرح‌زاده، امام جمعه ابوزیدآباد گفت: احداث شهرک صنعتی ابوزیدآباد با توجه به وضعیت نامناسب برای کشاورزی باید سرعت بیشتری پیدا کند.

به گزارش خطب شکن، حجت الاسلام حسن مفرح زاده به مشکل جاده ابوزیدآباد نیز اشاره کرد و گفت: این جاده در سال های گذشته تلفات بسیار زیادی بر جای گذاشته و خانواده های بسیاری را داغدار کرده است، از این رو از مسئولان تقاضا داریم رسیدگی بهتری به وضعیت این جاده داشته باشند.

امام جمعه ابوزیدآباد رها شدن طرح جاده شهریاری به فخره علی رغم اجرای عملیات زیرسازی را مایه تاسف خواند و اظهار کرد: باید این طرح هر چه زودتر به سرانجام برسد تا اندکی از محرومیت های مردم این مناطق برطرف شود.

وی مشکل کمبود آب و دشواری کشاورزی را یادآور شد و اضافه کرد: احداث شهرک صنعتی ابوزیدآباد با توجه به وضعیت نامناسب برای کشاورزی باید سرعت بیشتری پیدا کند، با این حال شاهد کندی فرایندهای اداری مربوط به احداث این شهرک هستیم.

امام جمعه ابوزیدآباد همکاری بیشتر ادارات دولتی با کارآفرینان را ضروری توصیف کرد و گفت: با وجود زمین های مناسب و وسیعی که در اطراف ابوزیدآباد وجود دارد، به خاطر برخی مسائل کارآفرینان با مشکل زمین مواجه هستند و بستر مناسبی برای گسترش فعالیت های اقتصادی خود پیدا نمی کنند.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP