چاپ خبــر
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل خطاب به مسئولان استان:

ما به پول شما نیاز نداریم، فقط موانع را از جلوی راه مردم بردارید

ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل گفت: تنگ نظری در مورد تفویض اختیار ممکن است عواقب خوبی در آینده استان نداشته باشد.

به گزارش خطب شکن، سید جواد ساداتی نژاد آران و بیدگل را الگوی اقتصاد مقاومتی توصیف کرد و اظهار کرد: مردم آران و بیدگل در طول چند دهه اخیر جور بی توجهی دولت های مختلف را کشیده اند، به شکلی که در این شهرستان صنعتی دولتی وجود ندارد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی پیشتازی شهرهای صنعتی کشور را حاصل سرمایه گذاری های دولتی خواند و تصریح کرد: حدود ۷۰۰ کارخانه تولید فرش ماشینی در آران و بیدگل، این شهرستان را به دومین قطب این صنعت در جهان تبدیل کرده است که تمام این ها به خاطر فعالیت مردم است.

وی اظهار کرد: این مردم پرتوان، قانع و کوشا که شهدای بسیاری را به انقلاب اسلامی تقدیم کرده اند انتظار دارند شرایط فعالیت های مختلف تسهیل شود.

ساداتی نژاد عنوان کرد: من همیشه به مسئولان استانی گفته ام از شما پول نمی خواهیم، زیرا مردم ما توانمند هستند و به پول شما نیاز ندارند، شما تنها موانع را از جلوی راه مردم بردارید و مشکل کاغذبازی های بسیار زیادی را که سد راه فعالیت های اقتصادی است حل کنید.

وی اضافه کرد: ما انتظار داریم استان به ادارات مسئول در شهرستان تفویض اختیار کند، زیرا تنگ نظری در مورد تفویض اختیار ممکن است عواقب خوبی در آینده استان نداشته باشد.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP