چاپ خبــر
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل:

وزیر کشور طرح شورای ترکیبی آران و بیدگل را تحسین کرد/ شهرستان علی‌رغم استعدادهای بسیار دچار محرومیت است

ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل اظهار کرد: وزیر کشور در مورد طرح شورای ترکیبی گفت باید برای این اقدام مقاله یا کتابی نوشته شود.

به گزارش خطب شکن، سید جواد ساداتی نژاد انتخاب شورای ترکیبی را یک اتفاق میمون و خجسته توصیف کرد و مدعی شد: من زمانی که طرح شورای ترکیبی در آران و بیدگل را برای رحمانی فضلی، وزیر کشور توضیح دادم، ایشان سه بار این کار را تحسین کرد و گفت باید برای این اقدام مقاله یا کتابی نوشت و مردمی را که به دلیل نقص قوانین خودشان چاره ای اندیشیده‌اند تحسین کرد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی این الگو را برای کشور و استان اصفهان قابل بهره برداری خواند و تصریح کرد: این اقدام بر عملکرد شوراها در سایر شهرها و روستاهای شهرستان نیز اثرگذار خواهد بود.

وی وجود شهر زیرزمینی نوش آباد را یکی از مزیت های برتر این شهر در جذب گردشگر دانست و اظهار کرد: امیدوارم در دوره جدید فعالیت شهرداری نوش آباد، فعالیت های مفیدی که در زمینه گسترش گردشگری نوش آباد آغاز شده بود ادامه پیدا کند.

ساداتی نژاد عنوان کرد: شهرستان آران و بیدگل علی رغم استعدادهای بسیار قابل توجه خود، محرومیت های بسیاری دارد.

وی اضافه کرد: من فکر نمی کنم تا به حال در استان اصفهان نگاهی مناسب آران و بیدگل که ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان را در نظر بگیرد، شکل گرفته باشد.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP