چاپ خبــر
امام جمعه ابوزیدآباد:

فرایند تخصیص بودجه در کشور ناعادلانه است/ به ساکنان شهرهای کوچک و روستاها ظلم می‌شود

حجت الاسلام مفرح‌زاده، امام جمعه ابوزیدآباد گفت: از بودجه کشور مقدار کمی به آران و بیدگل اختصاص پیدا می‌کند و از این مقدار کم، جزئی ناچیز به ابوزیدآباد و دیگر شهرها و روستاها می‌رسد.

به گزارش خطب شکن، حجت الاسلام حسن مفرح زاده با بیان این که اعتدال در رفتارهای سیاسی و اجتماعی به معنای رعایت حق است تصریح کرد: اعتدال به معنای اختلاط حق و باطل نیست، بلکه به معنای رعایت حق و رفتار متناسب با اصول و ضوابط الهی است.

امام جمعه ابوزیدآباد با اشاره به تخصیص نامتناسب بودجه ها در استان اصفهان اظهار کرد: بیشتر درآمدهای کشور در تهران خرج می شود، مقداری هم به استان های مختلف از جمله اصفهان تخصیص داده می شود، از این بودجه مقدار کمی به آران و بیدگل اختصاص پیدا می کند و از این مقدار کم، جزئی ناچیز به ابوزیدآباد و دیگر شهرها و روستاها می رسد.

وی این شیوه تخصیص بودجه را ناعادلانه توصیف کرد و ادامه داد: همه از بیت المال به یک میزان حق دارند و نباید شهرهای بزرگ تر حق بیشتری از آن داشته باشند.

امام جمعه ابوزیدآباد اضافه کرد: کسانی که در شهرهای کوچک و روستاها زندگی می کنند در شرایط بحرانی به داد انقلاب می رسند، با این وجود با این شیوه تخصیص بودجه به آنان ظلم می شود.

وی خاطرنشان کرد: در همین شهرستان آران و بیدگل اگر حساب کنید، علی رغم تمام محدودیت ها و کمبودها، درصد خانواده های ایثارگر در جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی از همه جای کشور بیشتر بوده است، ولی هنوز به آن توجه نمی شود.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP