چاپ خبــر
رئیس مرکز فنی و حرفه ای آران و بیدگل:

ثبت نام ۱۴۰ نفر برای حضور در المپیادهای فنی حرفه‌ای/ آزمون‌های فنی حرفه‌ای الکترونیکی می‌شود

پورابراهیمی، رئیس مرکز فنی و حرفه ای آران و بیدگل گفت: با تجهیز مرکز آزمون ها، تمام آزمون ها به صورت الکترونیکی صورت گیرد.

به گزارش خطب شکن، حبیب الله پورابراهیمی با بیان این که ۹ نیروی جدید به استخدام مرکز آموزش فنی و حرفه ای آران و بیدگل درآمده اند، تصریح کرد: مراحل استخدامی پنج نیروی جدید برای ارتقای کادر آموزشی مرکز نیز ادامه دارد.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای آران و بیدگل اضافه کرد: تعداد کل نیروهای مرکز متغیر است، با این حال ۱۲ نفر در قسمت اداری به صورت رسمی فعالیت می کنند و علاوه بر ۱۰ مربی آموزشی رسمی، ۲۵ مربی حق التدریسی ثابت و نزدیک ۱۰ مربی حق التدریسی دیگر نیز امور آموزشی مرکز را بر عهده دارند.

وی برگزاری آزمون های فنی و حرفه ای را یکی از عمده فعالیت های سازمان آموزش فنی حرفه ای دانست و اظهار کرد: امیدواریم با تجهیز مرکز آزمون ها، تمام آزمون ها به صورت الکترونیکی صورت گیرد.

پورابراهیمی گفت: سال گذشته ۲۵۰ نفر و امسال ۱۴۰ نفر برای حضور در المپیادهای فنی و حرفه ای ثبت نام کرده بودند که در هر رشته یک نفر برای حضور در رقابت ها انتخاب شدند.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای با بیان این که شرکت کنندگان دوره های مختلف در صورت قبولی در آزمون ها گواهینامه فنی دریافت می کنند، اضافه کرد: کسانی که تصور می کنند بدون آموزش در رشته ای از تخصص برخوردار است با ثبت نام در پایگاه اینترنتی، به صورت مستقیم و بدون شرکت در کلاس های آموزشی در آزمون شرکت و در صورت قبولی، گواهینامه دریافت می کند.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP