چاپ خبــر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل:

اعطای بیش از ۹۶۰ میلیون ریال وام مشاغل خانگی/ ۲۸ شاخص برای پیشرفت اداره تعریف شده است

نمکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: از سال ۹۳ به منظور اعطای وام مشاغل خانگی مبلغی بالغ بر ۹۶۷ میلیون ریال صرف شده است.

به گزارش خطب شکن، میثم نمکی در تشریح موفقیت‌های شهرستان در حوزه قرآن و عترت بیان کرد: چند سال اخیر موسسات قرآنی و فرهنگی متعددی ثبت شده و آزمون های کشوری و شهرستانی بسیاری در حوزه معاونت قرآن و عترت صورت گرفته است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل لازمه شکل گیری انسجام فرهنگی مناسب در شهرستان را ارتقای شاخص های اختصاصی حوزه فرهنگ دانست و گفت: به صورت مشخص برای اداره ارشاد شهرستان ۲۸ شاخص اختصاصی تعریف شده است.

وی افزود: به منظور ارتقای شاخص های اختصاصی باید پیش بینی های لازم بر اساس کمیت شاخص و هدف استانی صورت گیرد.

نمکی با اشاره به شاخص های تعیین کننده‌ی دایره‌ی کار اداره فرهنگ و ارشاد عنوان کرد: تعداد ناشران فعال، کتاب های منتشر شده، چاپخانه ها و موسسات، نمایش های تولیدشده، رسانه ها و کانون های تبلیغاتی، نمایشگاه ها و موسسات قرآنی، آموزشگاه های آزاد، جشنواره ها، ظرفیت صندلی سینماها، کتابخانه و کانون های مساجد از جمله این شاخص ها به شمار می آید.

وی از صدور ۵۴ فقره مجوز پروانه مشاغل خانگی خبر داد و اظهار کرد: از سال ۹۳ به منظور اعطای وام مشاغل خانگی مبلغی بالغ بر ۹۶۷ میلیون ریال صرف شده است.

انتهای پیام/

telegram

  1. محمدرضا گفته:

    سلام . شما اصحاب خطب شکن پسندیده است از گروه خبری ای بی نیوز که حدود ۵سال در شهرستان فرهنگ زیبایی را در سطح شهر به عنوان اخبار شهرستان ایجاد کردند و اکنون مردم مشتاق اخبار اینترنتی و فضای مجازی هستند و به نوعی فرنگ روابط اجتماعی مردم را تغییر دادند . تقدیر بفرمایید به عنون همکار خبری در شهر

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP