چاپ خبــر
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل:

اراضی یحیی‌آباد تعیین تکلیف می‌شود/ بازنگری در طرح جامع شهری آران و بیدگل وظیفه شهرداری است

آراسته، رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: بازنگری در طرح جامع شهری زیر نظر شهرداری آران و بیدگل صورت می گیرد.

به گزارش خطب شکن، مجتبی آراسته با بیان این که در طرح جامع شهری برخی اشکالات در جانمایی ها و کاربری ها وجود داشت تصریح کرد: به دلیل همین مشکلات توقف هایی برای ادامه تحقق این طرح ایجاد شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی با تاکید بر این که بازنگری ها زیر نظر شهرداری آران و بیدگل صورت می گیرد اظهار کرد: اداره راه متناسب با اختیارات و وظایف خود پیشنهادهایی را مطرح کرده که از سوی مسئولان مربوط بررسی شده است.

وی اضافه کرد: اخیرا با برگزاری جلسه ای در خصوص طرح جامع شهری آران وبیدگل با کارشناسان شهرداری و اعضای شورای شهر، مقرر شد  ضوابط ساخت وساز حریم شهر در پهنه های با قابلیت  کشاورزی، فعالیت های خدماتی و تجهیزات شهری و نمایشگاهی معین شود.

آراسته اعمال نظر مسئولان محیط زیست و دیگر مسئولان مرتبط برای اعمال نظر در این خصوص را ضروری دانست و گفت: قرار است وضعیت اراضی یحیی آباد نیز مورد بررسی قرار گیرد و اراضی این منطقه به منظور رفع مشکلات ساکنان تعیین تکلیف شود.

وی همچنین از آغاز مجدد عملیات عمرانی طرح کنارگذر آران و بیدگل خبر داد و اظهار کرد: حدود ۴ کیلومتر از مسیر کنارگذر که در دشت‌های کشاورزی سفیدشهر قرار داشت با حضور و پیگیری اعضای شورای شهر آران و بیدگل و سفیدشهر آزادسازی شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل در تشریح وضعیت کنونی کنارگذر تصریح کرد: عملیات عمرانی ۲۲ کیلومتر از طرح به پایان رسیده است و ۱۰ کیلومتر آن نیز در مرحله زیرسازی و انجام روکش آسفالت قرار دارد.

انتهای پیام/

telegram

  1. نوید گفته:

    ضمن تشکر .اما مشخص نشده ده کیلو متر با احتساب شش کیلو متر ازادشده میباشد یا نه ول ظاهرا اگه اینطور باشه باز حدود ۶کیلو متر میمونه جمعا ۲۲ کیلومتر پس حالا حالا باید دهان باز روبه اسمون بمونیم

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP